SELECT NABÍDKA

Házená v TV

24. 04. 2019 19:00 hod. ČT Sport
HC Dukla Praha - HCB Karviná
01. 05. 2019 19:00 hod. ČT Sport
HBC Ronal Jičín - Talent Plzeň NEBO Dukla Praha - HCB Karviná (v případě 4. utkání)
19. 05. 2019 12:50 hod. ČT Sport
CHANCE play off STRABAG Rail Extraligy: finále
TV COM

Kalendář

<duben 2019>
poútstčtsone
25262728293031
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293012345
Sponser

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Kalendář akcí

Datum 6.4.2019 00:00
Akce KH ISMM Kopřivnice - HBC Ronal Jičín
STRABAG RAIL Extraliga muži
Datum 6.4.2019 00:00
Akce HCB Karviná - Pepino SKP Frýdek-Místek
STRABAG RAIL Extraliga muži
Datum 6.4.2019 00:00
Akce Sokol Nové Veselí - Dukla Praha
STRABAG RAIL Extraliga muži
Datum 6.4.2019 08:00
Akce DHK Litovel - Házená Mělník
Žákovská liga starších žaček
Datum 6.4.2019 08:15
Akce Sokol Kobylisy II - S.Vršovice
Žákovská liga starších žaček
Datum 6.4.2019 08:30
Akce J.Hradec - Jiskra Třeboň
Žákovská liga starších žaček
Datum 6.4.2019 08:55
Akce Slavoj Žirovnice - Ústí n.L.
Žákovská liga starších žaček
Datum 6.4.2019 09:00
Akce Maloměřice - SKKP Handball Brno A
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 6.4.2019 09:00
Akce TJ Holešov - SHK Kunovice
Žákovská liga starších žaček
Datum 6.4.2019 09:00
Akce HK Bystřice p.H. - HC Zubří B
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 6.4.2019 09:00
Akce Astra - Strakonice
Žákovská liga starších žaček
Datum 6.4.2019 09:25
Akce Slavia - DHK Most
Žákovská liga starších žaček
Datum 6.4.2019 09:45
Akce S.Vršovice - Písek A
Žákovská liga starších žaček
Datum 6.4.2019 09:50
Akce DHC Plzeň - DHK Litovel
Žákovská liga starších žaček
Datum 6.4.2019 09:55
Akce FK Hvězda Cheb - Sokol V. Meziříčí
Žákovská liga starších žaček
Datum 6.4.2019 10:00
Akce Dukla B - Šťáhlavy
2.liga muži SZČ
Datum 6.4.2019 10:00
Akce TJ Cement Hranice - HC Nový Jičín
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 6.4.2019 10:20
Akce HC Zlín - J.Hradec
Žákovská liga starších žaček
Datum 6.4.2019 10:30
Akce Strakonice - Sokol Kobylisy II
Žákovská liga starších žaček
Datum 6.4.2019 10:45
Akce Paskov - HK Hodonín
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 6.4.2019 10:45
Akce Házená Mělník - Slavoj Žirovnice
Žákovská liga starších žaček
Datum 6.4.2019 10:50
Akce Ivančice - TJ Holešov
Žákovská liga starších žaček
Datum 6.4.2019 11:00
Akce Maloměřice - Náchod
1.liga muži
Datum 6.4.2019 11:00
Akce Hodonín B - Karviná
2.liga ženy - východ
Datum 6.4.2019 11:15
Akce Astra - Písek A
Žákovská liga starších žaček
Datum 6.4.2019 11:15
Akce Jiskra Třeboň - Slavia
Žákovská liga starších žaček
Datum 6.4.2019 11:40
Akce Ústí n.L. - DHC Plzeň
Žákovská liga starších žaček
Datum 6.4.2019 11:45
Akce SHK Kunovice - FK Hvězda Cheb
Žákovská liga starších žaček
Datum 6.4.2019 12:00
Akce H.Brod - FK Hvězda Cheb
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 6.4.2019 12:00
Akce Strakonice - S.Vršovice
Žákovská liga starších žaček
Datum 6.4.2019 12:00
Akce TJ Cement Hranice - Vsetín
2.liga starší dorostenci V
Datum 6.4.2019 12:00
Akce Rožnov p.R. - TJ Sokol Luhačovice
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 6.4.2019 12:00
Akce SKH Velká n.V. - Bohunice
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 6.4.2019 12:00
Akce Dukla - TJ Sokol Šťáhlavy
1.liga starší dorostenci
Datum 6.4.2019 12:10
Akce DHK Most - HC Zlín
Žákovská liga starších žaček
Datum 6.4.2019 12:35
Akce DHK Litovel - Slavoj Žirovnice
Žákovská liga starších žaček
Datum 6.4.2019 12:40
Akce Sokol V. Meziříčí - Ivančice
Žákovská liga starších žaček
Datum 6.4.2019 12:45
Akce Písek A - Sokol Kobylisy II
Žákovská liga starších žaček
Datum 6.4.2019 13:00
Akce Kopřivnice - Zlín
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 6.4.2019 13:00
Akce SHC Maloměřice B - SKKP Brno B
2.liga muži JM
Datum 6.4.2019 13:00
Akce TJ Tatran Litovel - Sokol Ostrava
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 6.4.2019 13:05
Akce J.Hradec - Slavia
Žákovská liga starších žaček
Datum 6.4.2019 13:30
Akce Házená Mělník - Ústí n.L.
Žákovská liga starších žaček
Datum 6.4.2019 13:30
Akce S.Vršovice - Astra
Žákovská liga starších žaček
Datum 6.4.2019 13:35
Akce TJ Holešov - FK Hvězda Cheb
Žákovská liga starších žaček
Datum 6.4.2019 14:00
Akce Jiskra Třeboň - DHK Most
Žákovská liga starších žaček
Datum 6.4.2019 14:00
Akce Rožnov p.R. - Sokol Sokolnice
2.liga starší dorostenci V
Datum 6.4.2019 14:00
Akce DHC Plzeň - Bánovce n.B.
MOL liga žen
Datum 6.4.2019 14:00
Akce H.Brod - Sokol V. Meziříčí
1.liga ženy
Datum 6.4.2019 14:00
Akce TJ Turnov - Háje B
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 6.4.2019 14:00
Akce Lázně Kynžvart - DHK Pardubice
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 6.4.2019 14:15
Akce Písek A - Strakonice
Žákovská liga starších žaček
Datum 6.4.2019 14:25
Akce Slavoj Žirovnice - DHC Plzeň
Žákovská liga starších žaček
Datum 6.4.2019 14:30
Akce SHK Kunovice - Sokol V. Meziříčí
Žákovská liga starších žaček
Datum 6.4.2019 14:30
Akce Dukla B - Sokol Šťáhlavy
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 6.4.2019 14:55
Akce Slavia - HC Zlín
Žákovská liga starších žaček
Datum 6.4.2019 15:00
Akce 1.HK Dvůr Králové - Sokol Vršovice
2.liga starší dorostenci Z
Datum 6.4.2019 15:00
Akce Sokol Kobylisy II - Astra
Žákovská liga starších žaček
Datum 6.4.2019 15:00
Akce Kopřivnice - Zlín
1.liga starší dorostenci
Datum 6.4.2019 15:00
Akce Házená Uničov - Sokol Ostrava
2.liga muži SM
Datum 6.4.2019 15:00
Akce SK Kuřim - Sokol Juliánov
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 6.4.2019 15:00
Akce Slavoj Žirovnice - Astra Praha
2.liga starších dorostenek
Datum 6.4.2019 15:00
Akce Kutná Hora - Č.Budějovice
2 liga muži JVČ
Datum 6.4.2019 15:00
Akce HBC Strakonice - ElektroPraga Jablonec
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 6.4.2019 15:00
Akce TJ D.Cerekev - Bohunice
2.liga starší dorostenci V
Datum 6.4.2019 15:00
Akce TJ Tatran Litovel - Sokol Ostrava
2.liga starší dorostenci V
Datum 6.4.2019 15:20
Akce Ústí n.L. - DHK Litovel
Žákovská liga starších žaček
Datum 6.4.2019 15:25
Akce FK Hvězda Cheb - Ivančice
Žákovská liga starších žaček
Datum 6.4.2019 15:30
Akce Č.Budějovice - Astra
2.liga ženy - západ
Datum 6.4.2019 15:30
Akce Velká Bystřice - Sokol Žďár n. S.
1.liga mladší dorostenci
Datum 6.4.2019 15:50
Akce DHK Most - J.Hradec
Žákovská liga starších žaček
Datum 6.4.2019 16:00
Akce H.Brod - Sokol V. Meziříčí
2.liga starších dorostenek
Datum 6.4.2019 16:00
Akce Lázně Kynžvart - DHK Pardubice
2.liga ženy - západ
Datum 6.4.2019 16:00
Akce Turnov - Ústí n.L.
2.liga ženy - západ
Datum 6.4.2019 16:00
Akce HK Baník Most - Loko Louny
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 6.4.2019 16:00
Akce BHS Starý Plzenec - Náchod
2.liga starší dorostenci Z
Datum 6.4.2019 16:00
Akce TJ Sokol Úvaly - 1.HC Pardubice
2.liga starší dorostenci Z
Datum 6.4.2019 16:00
Akce Rožnov p.R. - Luhačovice
2.liga muži SM
Datum 6.4.2019 16:15
Akce DHC Plzeň - Házená Mělník
Žákovská liga starších žaček
Datum 6.4.2019 16:20
Akce Sokol V. Meziříčí - TJ Holešov
Žákovská liga starších žaček
Datum 6.4.2019 16:30
Akce MHK TAEDA Karviná - Vsetín
2.liga muži SM
Datum 6.4.2019 16:45
Akce HC Zlín - Jiskra Třeboň
Žákovská liga starších žaček
Datum 6.4.2019 17:00
Akce HBC Strakonice 1921 - Házená L.Hustopeče
1.liga muži
Datum 6.4.2019 17:00
Akce TJ D.Cerekev - Bohunice
2.liga muži JM
Datum 6.4.2019 17:00
Akce Dvůr Králové - S.Vršovice
1.liga muži
Datum 6.4.2019 17:00
Akce Ml. Boleslav - Libčice n. Vlt.
2.liga muži SZČ
Datum 6.4.2019 17:00
Akce SK Kuřim - Juliánov
2.liga muži JM
Datum 6.4.2019 17:00
Akce Ústí n.L. - VŠ Plzeň
2.liga muži SZČ
Datum 6.4.2019 17:15
Akce Ivančice - SHK Kunovice
Žákovská liga starších žaček
Datum 6.4.2019 17:30
Akce Velká Bystřice - HC Zlín
1.liga muži
Datum 6.4.2019 18:00
Akce Duslo Šaľa - Sokol Poruba
MOL liga žen
Datum 6.4.2019 18:00
Akce Jiskra Havlíčkův Brod - Loko Louny
2.liga starší dorostenci Z
Datum 6.4.2019 18:00
Akce HK B Most - Loko Louny
2.liga muži SZČ
Datum 6.4.2019 18:00
Akce Sokol Úvaly - 1.HC Pardubice
2 liga muži JVČ
Datum 6.4.2019 18:00
Akce SKKP Handball Brno - HC ROBE Zubří
STRABAG RAIL Extraliga muži
Datum 6.4.2019 18:00
Akce ŠŠK Prešov - Zora Olomouc
MOL liga žen
Datum 6.4.2019 18:30
Akce J.Hradec - Bohunice
1.liga ženy
Datum 6.4.2019 19:00
Akce HBC Strakonice B - Sezimovo Ústí
2 liga muži JVČ
Datum 6.4.2019 19:00
Akce Košutka - Jablonec
2.liga muži SZČ