SELECT NABÍDKA

Házená v TV

24. 04. 2019 19:00 hod. ČT Sport
HC Dukla Praha - HCB Karviná
01. 05. 2019 19:00 hod. ČT Sport
HBC Ronal Jičín - Talent Plzeň NEBO Dukla Praha - HCB Karviná (v případě 4. utkání)
19. 05. 2019 12:50 hod. ČT Sport
CHANCE play off STRABAG Rail Extraligy: finále
TV COM

Kalendář

<duben 2019>
poútstčtsone
25262728293031
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293012345
Sponser

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Kalendář akcí

Datum 28.4.2019 08:00
Akce HBC Olomouc 1966 - Sokol N. Veselí
Žákovská liga starších žáků
Datum 28.4.2019 08:55
Akce Kopřivnice - SKKP Handball Brno
Žákovská liga starších žáků
Datum 28.4.2019 09:00
Akce HK Bystřice p.H. - Rožnov p.R.
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 28.4.2019 09:50
Akce C.S.Cargo HBC Jičín - HBC Olomouc 1966
Žákovská liga starších žáků
Datum 28.4.2019 10:00
Akce Liberec - C.S.Cargo HBC Jičín
1.liga mladší dorostenci
Datum 28.4.2019 10:00
Akce HC Nový Jičín - HK Hodonín
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 28.4.2019 10:30
Akce HCB Karviná - Dukla Praha
STRABAG RAIL Extraliga muži
Datum 28.4.2019 10:30
Akce Sezimovo Ústí - Kutná Hora
2 liga muži JVČ
Datum 28.4.2019 10:30
Akce Iuventa Michalovce - Bánovce n.B.
MOL liga žen
Datum 28.4.2019 10:30
Akce M.A.T. Plzeň - HBC Ronal Jičín
STRABAG RAIL Extraliga muži
Datum 28.4.2019 10:45
Akce Sokol N. Veselí - Kopřivnice
Žákovská liga starších žáků
Datum 28.4.2019 11:00
Akce Házená L.Hustopeče - Maloměřice
1.liga muži
Datum 28.4.2019 11:00
Akce HK Bystřice p.H. - Chodov
1.liga muži
Datum 28.4.2019 11:00
Akce Zlín - SKH Polanka n.O.
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 28.4.2019 11:00
Akce Poruba A - HK Ivančice
1.liga starších dorostenek
Datum 28.4.2019 11:40
Akce SKKP Handball Brno - C.S.Cargo HBC Jičín
Žákovská liga starších žáků
Datum 28.4.2019 12:00
Akce Pepino SKP F-M - Karviná
1.liga mladší dorostenci
Datum 28.4.2019 12:00
Akce H.Brod - Lázně Kynžvart
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 28.4.2019 12:00
Akce DHK Baník Most - Slavia
1.liga starších dorostenek
Datum 28.4.2019 12:00
Akce Liberec - C.S.Cargo HBC Jičín
1.liga starší dorostenci
Datum 28.4.2019 12:00
Akce Loko Louny - HBC Strakonice
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 28.4.2019 12:00
Akce Sokol Újezd u Brna - Rožnov p.R.
2.liga starší dorostenci V
Datum 28.4.2019 12:35
Akce HBC Olomouc 1966 - Kopřivnice
Žákovská liga starších žáků
Datum 28.4.2019 13:00
Akce Poruba - Kobylisy
1.liga mladší dorostenky
Datum 28.4.2019 13:00
Akce HC Zlín - HBC Strakonice 1921
1.liga muži
Datum 28.4.2019 13:00
Akce Bohunice - Maloměřice
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 28.4.2019 13:00
Akce Sokol Juliánov - HK Ivančice
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 28.4.2019 13:00
Akce HC Zubří B - Kopřivnice
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 28.4.2019 13:00
Akce SHK Veselí n.M. - Písek
1.liga starších dorostenek
Datum 28.4.2019 13:30
Akce Sokol N. Veselí - SKKP Handball Brno
Žákovská liga starších žáků
Datum 28.4.2019 13:30
Akce Zábřeh - Bohunice
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 28.4.2019 14:00
Akce TJ Jiskra Otrokovice - Olomouc
1.liga starších dorostenek
Datum 28.4.2019 14:00
Akce Újezd u Brna - TJ Sokol Centrum Haná
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 28.4.2019 14:00
Akce DHK Baník Most - Slavia
1.liga mladší dorostenky
Datum 28.4.2019 14:00
Akce Slavia VŠ Plzeň - Písek
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 28.4.2019 14:00
Akce Pepino SKP Frýdek-Místek - HCB Karviná
1.liga starší dorostenci
Datum 28.4.2019 14:00
Akce S.Vršovice - Háje
1.liga mladší dorostenky
Datum 28.4.2019 14:00
Akce Slavoj Tachov - FK Hvězda Cheb
2.liga ženy - západ
Datum 28.4.2019 14:00
Akce Liberec - Libčice n. Vlt.
2.liga muži SZČ
Datum 28.4.2019 14:00
Akce TJ Sokol Úvaly - Házená Mělník
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 28.4.2019 14:00
Akce H.Brod - Kobylisy
1.liga ženy
Datum 28.4.2019 14:25
Akce Kopřivnice - C.S.Cargo HBC Jičín
Žákovská liga starších žáků
Datum 28.4.2019 14:30
Akce Loko Louny - TJ Sokol Bělá
2.liga starší dorostenci Z
Datum 28.4.2019 14:30
Akce Vsetín - TJ Tatran Litovel
2.liga starší dorostenci V
Datum 28.4.2019 15:00
Akce Bohunice - TJ Cement Hranice
2.liga starší dorostenci V
Datum 28.4.2019 15:00
Akce Sokol Poruba B - Újezd u Brna
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 28.4.2019 15:00
Akce TJ Sokol Šťáhlavy - HK Lovosice
1.liga starší dorostenci
Datum 28.4.2019 15:00
Akce Zlín - Talent Škoda JS Plzeň
1.liga starší dorostenci
Datum 28.4.2019 15:00
Akce Juliánov - Ivančice
2.liga muži JM
Datum 28.4.2019 15:00
Akce Zubří - Velká Bystřice
1.liga mladší dorostenci
Datum 28.4.2019 15:15
Akce Ostrava Zábřeh - Astra Praha
2.liga starších dorostenek
Datum 28.4.2019 15:20
Akce SKKP Handball Brno - HBC Olomouc 1966
Žákovská liga starších žáků
Datum 28.4.2019 15:30
Akce Házená Velká Bystřice - SK Žeravice
2.liga ženy - východ
Datum 28.4.2019 15:30
Akce 1.HC Pardubice - Jiskra Havlíčkův Brod
2.liga starší dorostenci Z
Datum 28.4.2019 16:00
Akce TJ Sokol Úvaly - Chodov
2.liga starší dorostenci Z
Datum 28.4.2019 16:00
Akce S.Vršovice A - HK Hodonín
1.liga ženy
Datum 28.4.2019 16:00
Akce TJ Jiskra Otrokovice - Olomouc
1.liga mladší dorostenky
Datum 28.4.2019 16:00
Akce Pepino SKP F-M B - Rožnov p.R.
2.liga muži SM
Datum 28.4.2019 16:00
Akce VŠ Plzeň - HK B Most
2.liga muži SZČ
Datum 28.4.2019 16:15
Akce C.S.Cargo HBC Jičín - Sokol N. Veselí
Žákovská liga starších žáků
Datum 28.4.2019 16:30
Akce Vsetín - Házená Uničov
2.liga muži SM
Datum 28.4.2019 17:00
Akce Bohunice - SHC Maloměřice B
2.liga muži JM
Datum 28.4.2019 17:00
Akce Telnice - TJ Sokol Kostelec n.H.-HK
2.liga muži JM
Datum 28.4.2019 17:00
Akce Loko Louny - Košutka
2.liga muži SZČ
Datum 28.4.2019 17:00
Akce Zubří - Kopřivnice
1.liga starší dorostenci
Datum 28.4.2019 17:00
Akce Poruba B - Karviná
2.liga ženy - východ
Datum 28.4.2019 17:00
Akce HC Nový Jičín - TJ Tatran Litovel
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 28.4.2019 17:30
Akce Slavia Praha - Sokol Poruba
MOL liga žen
Datum 28.4.2019 17:30
Akce 1.HC Pardubice - H.Brod
2 liga muži JVČ
Datum 28.4.2019 17:30
Akce HC Zlín - DHC Plzeň
MOL liga žen
Datum 28.4.2019 18:00
Akce S.Vršovice B - Sokol Písek B
2.liga ženy - západ
Datum 28.4.2019 18:00
Akce Sokol Žďár n. S. - Talent Škoda JS Plzeň A
1.liga mladší dorostenci
Datum 28.4.2019 18:00
Akce Otrokovice - Bohunice
1.liga ženy
Datum 28.4.2019 18:00
Akce SKKP Handball Brno A - SK Kuřim
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 28.4.2019 18:00
Akce Sokol Úvaly - Chodov B
2 liga muži JVČ