SELECT NABÍDKA

Házená v TV

26. 05. 2019 10:30 hod. ČT Sport
Finále: Plzeň - Karviná, živě na webu a HBB TV, záznam ve 22:50 na ČT Sport
31. 05. 2019 20:00 hod. ČT Sport
Kvalifikace o MS 2019: Česká republika - Černá Hora
12. 06. 2019 17:50 hod. ČT Sport
Kvalifikace EURO 2020: Finsko - Česko
16. 06. 2019 18:00 hod. ČT Sport
Kvalifikace EURO 2020: Česká republika - Bosna a Hercegovina
TV COM

Kalendář

<květen 2019>
poútstčtsone
293012345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
3456789
Sponser

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Kalendář akcí

Datum 12.5.2019 08:30
Akce Jiskra H. Brod - J.Hradec
Žákovská liga starších žaček
Datum 12.5.2019 08:30
Akce Astra - TJ Holešov
Žákovská liga starších žaček
Datum 12.5.2019 09:00
Akce HK Bystřice p.H. - SKH Polanka n.O.
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 12.5.2019 09:30
Akce Házená Mělník - Sokol Kobylisy II
Žákovská liga starších žaček
Datum 12.5.2019 09:30
Akce Ústí n.L. - Písek B
Žákovská liga starších žaček
Datum 12.5.2019 10:00
Akce HC Nový Jičín - Karviná
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 12.5.2019 10:00
Akce Újezd u Brna - Nové Bránice
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 12.5.2019 10:30
Akce Jiskra Třeboň - Astra
Žákovská liga starších žaček
Datum 12.5.2019 10:30
Akce SHK Kunovice - Jiskra H. Brod
Žákovská liga starších žaček
Datum 12.5.2019 10:30
Akce M.A.T. Plzeň - HCB Karviná
STRABAG RAIL Extraliga muži
Datum 12.5.2019 10:30
Akce Sezimovo Ústí - L.Vršovice
2 liga muži JVČ
Datum 12.5.2019 10:30
Akce Iuventa Michalovce - ŠŠK Prešov
MOL liga žen
Datum 12.5.2019 11:00
Akce Poruba A - Olomouc
1.liga starších dorostenek
Datum 12.5.2019 11:00
Akce HK Bystřice p.H. - HBC Strakonice 1921
1.liga muži
Datum 12.5.2019 11:00
Akce Házená L.Hustopeče - HBC Ronal Jičín "B"
1.liga muži
Datum 12.5.2019 11:20
Akce TJ Holešov - Ústí n.L.
Žákovská liga starších žaček
Datum 12.5.2019 11:30
Akce Sokol Písek B - Kobylisy B
2.liga ženy - západ
Datum 12.5.2019 11:30
Akce J.Hradec - Házená Mělník
Žákovská liga starších žaček
Datum 12.5.2019 12:00
Akce Pepino SKP F-M - Talent Škoda JS Plzeň A
1.liga mladší dorostenci
Datum 12.5.2019 12:00
Akce Loko Louny - Sokol Vršovice
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 12.5.2019 12:00
Akce Sokol Žďár n. S. - HK Lovosice
1.liga mladší dorostenci
Datum 12.5.2019 12:00
Akce HC Nový Jičín - Sokol Ostrava
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 12.5.2019 12:00
Akce Sokol Újezd u Brna - TJ D.Cerekev
2.liga starší dorostenci V
Datum 12.5.2019 12:10
Akce Písek B - Jiskra Třeboň
Žákovská liga starších žaček
Datum 12.5.2019 12:30
Akce Sokol Kobylisy II - SHK Kunovice
Žákovská liga starších žaček
Datum 12.5.2019 13:00
Akce Poruba - Olomouc
1.liga mladší dorostenky
Datum 12.5.2019 13:00
Akce HK Baník Most - Házená Mělník
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 12.5.2019 13:00
Akce Bohunice - HK Ivančice
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 12.5.2019 13:00
Akce HC Zubří B - TJ Cement Hranice
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 12.5.2019 13:00
Akce SHK Veselí n.M. - Zlín
1.liga starších dorostenek
Datum 12.5.2019 13:00
Akce Astra - Ústí n.L.
Žákovská liga starších žaček
Datum 12.5.2019 13:30
Akce Písek - HK Ivančice
1.liga starších dorostenek
Datum 12.5.2019 13:30
Akce Vsetín - Sokol Ostrava
2.liga starší dorostenci V
Datum 12.5.2019 13:30
Akce Jiskra H. Brod - Házená Mělník
Žákovská liga starších žaček
Datum 12.5.2019 13:50
Akce TJ Holešov - Písek B
Žákovská liga starších žaček
Datum 12.5.2019 14:00
Akce Slavoj Tachov - Lázně Kynžvart
2.liga ženy - západ
Datum 12.5.2019 14:00
Akce Sokol Nové Veselí - C.S.Cargo HBC Jičín
1.liga mladší dorostenci
Datum 12.5.2019 14:00
Akce Slavia VŠ Plzeň - FK Hvězda Cheb
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 12.5.2019 14:00
Akce Karviná - L.Zubří
2.liga ženy - východ
Datum 12.5.2019 14:00
Akce Pepino SKP Frýdek-Místek - Talent Škoda JS Plzeň
1.liga starší dorostenci
Datum 12.5.2019 14:30
Akce Loko Louny - Sokol Vršovice
2.liga starší dorostenci Z
Datum 12.5.2019 14:30
Akce J.Hradec - Sokol Kobylisy II
Žákovská liga starších žaček
Datum 12.5.2019 14:40
Akce Ústí n.L. - Jiskra Třeboň
Žákovská liga starších žaček
Datum 12.5.2019 15:00
Akce Bohunice - Sokol Sokolnice
2.liga starší dorostenci V
Datum 12.5.2019 15:00
Akce HK B Most - Ml. Boleslav
2.liga muži SZČ
Datum 12.5.2019 15:00
Akce Zubří - Dukla
1.liga mladší dorostenci
Datum 12.5.2019 15:00
Akce TJ Sokol Šťáhlavy - Liberec
1.liga starší dorostenci
Datum 12.5.2019 15:00
Akce TJ Jiskra Otrokovice - Kunovice
1.liga mladší dorostenky
Datum 12.5.2019 15:00
Akce Sokol Poruba B - Bohunice
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 12.5.2019 15:15
Akce Ostrava Zábřeh - DHK Pardubice
2.liga starších dorostenek
Datum 12.5.2019 15:30
Akce Písek - Házená Mělník
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 12.5.2019 15:30
Akce Písek B - Astra
Žákovská liga starších žaček
Datum 12.5.2019 15:30
Akce 1.HC Pardubice - BHS Starý Plzenec
2.liga starší dorostenci Z
Datum 12.5.2019 15:30
Akce Házená Mělník - SHK Kunovice
Žákovská liga starších žaček
Datum 12.5.2019 15:30
Akce Vsetín - Sokol Ostrava
2.liga muži SM
Datum 12.5.2019 15:30
Akce Házená Velká Bystřice - Hodonín B
2.liga ženy - východ
Datum 12.5.2019 16:00
Akce Sokol Nové Veselí - C.S.Cargo HBC Jičín
1.liga starší dorostenci
Datum 12.5.2019 16:00
Akce S.Vršovice B - FK Hvězda Cheb
2.liga ženy - západ
Datum 12.5.2019 16:00
Akce Pepino SKP F-M B - SKH Polanka n.O
2.liga muži SM
Datum 12.5.2019 16:00
Akce TJ Sokol II. Prostějov - TJ Sokol Kostelec n.H.-HK
2.liga muži JM
Datum 12.5.2019 16:00
Akce Žeravice - Rožnov p.R.
2.liga starší dorostenci V
Datum 12.5.2019 16:00
Akce DHC Plzeň - Sokol Písek
MOL liga žen
Datum 12.5.2019 16:00
Akce VŠ Plzeň - Dukla B
2.liga muži SZČ
Datum 12.5.2019 16:10
Akce Jiskra Třeboň - TJ Holešov
Žákovská liga starších žaček
Datum 12.5.2019 16:30
Akce SKKP Handball Brno A - Sokol Juliánov
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 12.5.2019 16:30
Akce Háje B - TJ Sokol Bělá
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 12.5.2019 16:30
Akce Sokol Kobylisy II - Jiskra H. Brod
Žákovská liga starších žaček
Datum 12.5.2019 17:00
Akce Otrokovice - Kunovice
1.liga ženy
Datum 12.5.2019 17:00
Akce SK UP Olomouc - Bohunice
1.liga ženy
Datum 12.5.2019 17:00
Akce Telnice - TJ D.Cerekev
2.liga muži JM
Datum 12.5.2019 17:00
Akce Zubří - Dukla
1.liga starší dorostenci
Datum 12.5.2019 17:00
Akce Poruba B - SK Žeravice
2.liga ženy - východ
Datum 12.5.2019 17:00
Akce Bohunice - Ivančice
2.liga muži JM
Datum 12.5.2019 17:00
Akce Loko Louny - HK Lovosice B
2.liga muži SZČ
Datum 12.5.2019 17:30
Akce 1.HC Pardubice - Kutná Hora
2 liga muži JVČ
Datum 12.5.2019 17:30
Akce SHK Kunovice - J.Hradec
Žákovská liga starších žaček
Datum 12.5.2019 18:00
Akce SK Žeravice - Rožnov p.R.
2.liga muži SM
Datum 12.5.2019 18:00
Akce SKKP Brno B - Juliánov
2.liga muži JM