SELECT NABÍDKA

Házená v TV

20. 11. 2019 18:00 hod. ČT Sport
STRABAG Rail Extraliga: Talent M.A.T. Plzeň - HCB Karviná
03. 12. 2019 20:05 hod. ČT Sport
STRABAG Rail Extraliga: Sokol Nové Veselí - HC Dukla Praha
17. 12. 2019 20:05 hod. ČT Sport
STRABAG Rail Extraliga: HC ROBE Zubří - Pepino SKP Frýdek-Místek
TV COM

Kalendář

<listopad 2019>
poútstčtsone
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
2526272829301
2345678
Sponser

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Kalendář akcí

Datum 21.9.2019 10:00
Akce Dukla B - C.S.Cargo HBC Jičín B
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 21.9.2019 10:00
Akce TJ Cement Hranice - Dukla Praha
STRABAG RAIL Extraliga muži
Datum 21.9.2019 10:00
Akce Astra - Ústí n.L.
2.liga ženy - západ
Datum 21.9.2019 10:45
Akce Sokol Žďár n. S. - Sokol Šťáhlavy
1.liga mladší dorostenci
Datum 21.9.2019 12:00
Akce Dukla - C.S.Cargo HBC Jičín A
1.liga mladší dorostenci
Datum 21.9.2019 12:00
Akce TJ Cement Hranice - HK Bystřice p.H.
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 21.9.2019 12:00
Akce Sokol Měnín - 1.SC Bohumín
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 21.9.2019 12:00
Akce Astra Praha - SHK Kunovice
2.liga starších dorostenek
Datum 21.9.2019 12:45
Akce Sokol Nové Veselí - Liberec
1.liga mladší dorostenci
Datum 21.9.2019 13:00
Akce ČZ HBC Strakonice 1921 - TJ Jiskra Třeboň
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 21.9.2019 13:00
Akce Poruba A - Zlín
1.liga starších dorostenek
Datum 21.9.2019 13:00
Akce Sokol V. Meziříčí - Házená Velká Bystřice
2.liga ženy - východ
Datum 21.9.2019 14:00
Akce Lázně Kynžvart - Otrokovice
1.liga ženy
Datum 21.9.2019 14:00
Akce Házená Mělník - TJ Slavoj Tachov
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 21.9.2019 14:00
Akce TJ Sokol Úvaly - Házená Mělník
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 21.9.2019 14:00
Akce J.Hradec - Olomouc
1.liga mladší dorostenky
Datum 21.9.2019 14:00
Akce Dukla - C.S.Cargo HBC Jičín
1.liga starší dorostenci
Datum 21.9.2019 14:00
Akce TJ Cement Hranice - Sokol Ostrava
2.liga starší dorostenci V
Datum 21.9.2019 14:00
Akce Sokol Vršovice - Lokomotiva Vršovice
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 21.9.2019 14:45
Akce Sokol Nové Veselí - Rožnov p.R.
1.liga starší dorostenci
Datum 21.9.2019 15:00
Akce Házená Paskov - Handball Brno
2.liga starší dorostenci V
Datum 21.9.2019 15:00
Akce HBC Strakonice - 1.HC Pardubice
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 21.9.2019 15:00
Akce Sokol Písek - Duslo Šaľa
MOL liga žen
Datum 21.9.2019 15:00
Akce SK Kuřim - Chrudim
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 21.9.2019 15:00
Akce Bohunice - SK Žeravice
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 21.9.2019 15:00
Akce TJ Tatran Litovel - Sokol Ostrava
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 21.9.2019 15:00
Akce Poruba - Zlín
1.liga mladší dorostenky
Datum 21.9.2019 15:30
Akce Loko Louny - VŠ Plzeň
2.liga muži SZČ
Datum 21.9.2019 15:30
Akce Č.Budějovice - S.Vršovice B
2.liga ženy - západ
Datum 21.9.2019 16:00
Akce S.Vršovice - Velká Bystřice
1.liga muži
Datum 21.9.2019 16:00
Akce Házená J.Hradec - Olomouc
1.liga starších dorostenek
Datum 21.9.2019 16:00
Akce Lázně Kynžvart - TJ Jiskra Otrokovice
2.liga starších dorostenek
Datum 21.9.2019 16:00
Akce TJ Sokol Úvaly - TJ Sokol Šťáhlavy
1.liga starší dorostenci
Datum 21.9.2019 16:00
Akce Dukla B - Ml. Boleslav
2.liga muži SZČ
Datum 21.9.2019 16:00
Akce BHS Starý Plzenec - Třeboň
2.liga starší dorostenci Z
Datum 21.9.2019 16:00
Akce TJ Sokol II. Prostějov - Ivančice
2.liga muži JM
Datum 21.9.2019 16:30
Akce MHK TAEDA Karviná - Rožnov p.R.
2.liga muži SM
Datum 21.9.2019 16:30
Akce HC Plzeň - SHK Veselí n.M.
1.liga starších dorostenek
Datum 21.9.2019 17:00
Akce Kutná Hora - Třeboň
2 liga muži JVČ
Datum 21.9.2019 17:00
Akce Lions Hostivice - Břve - Kobylisy B
2.liga ženy - západ
Datum 21.9.2019 17:00
Akce Sokol Nové Veselí - HBC Ronal Jičín
STRABAG RAIL Extraliga muži
Datum 21.9.2019 17:00
Akce HBC Strakonice 1921 - Házená L.Hustopeče
1.liga muži
Datum 21.9.2019 17:00
Akce Bohunice - H.Brod
1.liga ženy
Datum 21.9.2019 17:00
Akce SK Kuřim - Maloměřice Brno B
2.liga muži JM
Datum 21.9.2019 17:00
Akce TJ Tatran Litovel - HBC Ronal Jičín "B"
1.liga muži
Datum 21.9.2019 17:30
Akce ElektroPraga Jablonec - TJ Loko Č.Budějovice
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 21.9.2019 18:00
Akce Sokol Vršovice - L.Vršovice
2.liga starší dorostenci Z
Datum 21.9.2019 18:00
Akce Baník Most - Zora Olomouc
MOL liga žen
Datum 21.9.2019 18:00
Akce Baník Most B - FK Hvězda Cheb
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 21.9.2019 18:00
Akce Sokol Úvaly - TJ D.Cerekev
2 liga muži JVČ
Datum 21.9.2019 18:00
Akce J.Hradec - Kunovice
1.liga ženy
Datum 21.9.2019 18:15
Akce HC Plzeň - KF Ledeč n. S.
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 21.9.2019 18:30
Akce Handball PSG Zlín - Slavia Praha
MOL liga žen
Datum 21.9.2019 18:30
Akce HK FCC Město Lovosice - SKKP Handball Brno
STRABAG RAIL Extraliga muži
Datum 21.9.2019 19:00
Akce HBC Strakonice B - 1.HC Pardubice
2 liga muži JVČ
Datum 21.9.2019 19:30
Akce Jablonec - Košutka
2.liga muži SZČ