SELECT NABÍDKA

Házená v TV

25. 09. 2019 20:15 hod. ČT Sport
Kvalifikace EHF EURO 2020: Česká republika - Portugalsko
28. 09. 2019 18:00 hod. ČT Sport
Kvalifikace EHF EURO 2020: Severní Makedonie - Česká republika
TV COM

Kalendář

<září 2019>
poútstčtsone
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30123456
Sponser

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Kalendář akcí

Datum 28.9.2019 09:30
Akce C.S.Cargo HBC Jičín B - TJ Loko Č.Budějovice
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 28.9.2019 10:00
Akce Dukla B - HK Baník Most
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 28.9.2019 11:00
Akce Maloměřice Brno - HK FCC Město Lovosice
STRABAG RAIL Extraliga muži
Datum 28.9.2019 11:30
Akce HBC Ronal Jičín "B" - Dvůr Králové
1.liga muži
Datum 28.9.2019 12:00
Akce Dukla - Sokol Nové Veselí
1.liga mladší dorostenci
Datum 28.9.2019 12:00
Akce Rožnov p.R. - TJ Cement Hranice
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 28.9.2019 13:00
Akce Sokol Šťáhlavy - Talent Škoda JS Plzeň A
1.liga mladší dorostenci
Datum 28.9.2019 13:00
Akce Házená Uničov - Pepino SKP F-M B
2.liga muži SM
Datum 28.9.2019 13:00
Akce Liberec - Sokol Žďár n. S.
1.liga mladší dorostenci
Datum 28.9.2019 13:00
Akce Maloměřice Brno B - TJ Sokol Kostelec n.H.-HK
2.liga muži JM
Datum 28.9.2019 13:00
Akce Kopřivnice - Zlín
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 28.9.2019 13:30
Akce HK Hodonín - 1.SC Bohumín
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 28.9.2019 13:30
Akce C.S.Cargo HBC Jičín A - Karviná
1.liga mladší dorostenci
Datum 28.9.2019 14:00
Akce TJ Sokol Horka n.M. - TJ Tatran Litovel
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 28.9.2019 14:00
Akce Žeravice - TJ Holešov
2.liga starší dorostenci V
Datum 28.9.2019 14:00
Akce Rožnov p.R. - TJ Sokol Úvaly
1.liga starší dorostenci
Datum 28.9.2019 14:00
Akce Chrudim - Sokol Juliánov
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 28.9.2019 14:00
Akce Dukla - Sokol Nové Veselí
1.liga starší dorostenci
Datum 28.9.2019 14:30
Akce Handball Brno - Zlín
2.liga starší dorostenci V
Datum 28.9.2019 15:00
Akce TJ FS Napajedla - Vsetín
2.liga starší dorostenci V
Datum 28.9.2019 15:00
Akce Náchod - TJ Sokol Úvaly
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 28.9.2019 15:00
Akce Maloměřice - Házená Paskov
2.liga starší dorostenci V
Datum 28.9.2019 15:00
Akce TJ Sokol Šťáhlavy - Talent Škoda JS Plzeň
1.liga starší dorostenci
Datum 28.9.2019 15:00
Akce Kopřivnice - Pepino SKP Frýdek-Místek
1.liga starší dorostenci
Datum 28.9.2019 15:00
Akce Sokol V. Meziříčí - TJ Sokol Centrum Haná
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 28.9.2019 15:00
Akce TJ D.Cerekev - Loko Louny
2.liga starší dorostenci Z
Datum 28.9.2019 15:00
Akce Liberec - Chodov
2.liga starší dorostenci Z
Datum 28.9.2019 15:30
Akce Hodonín B - Bohumín
2.liga ženy - východ
Datum 28.9.2019 15:30
Akce Velká Bystřice - Pepino SKP F-M
1.liga mladší dorostenci
Datum 28.9.2019 15:30
Akce C.S.Cargo HBC Jičín - HCB Karviná
1.liga starší dorostenci
Datum 28.9.2019 16:00
Akce Třeboň - 1.HK Dvůr Králové
2.liga starší dorostenci Z
Datum 28.9.2019 16:00
Akce BHS Starý Plzenec - Jiskra Havlíčkův Brod
2.liga starší dorostenci Z
Datum 28.9.2019 16:00
Akce Dukla B - HK B Most
2.liga muži SZČ
Datum 28.9.2019 16:00
Akce Házená Mělník - HBC Strakonice
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 28.9.2019 16:00
Akce Rožnov p.R. - TJ Tatran Litovel B
2.liga muži SM
Datum 28.9.2019 16:30
Akce Dukla Praha - M.A.T. Plzeň
STRABAG RAIL Extraliga muži
Datum 28.9.2019 17:00
Akce Sokol Nové Veselí - TJ Cement Hranice
STRABAG RAIL Extraliga muži
Datum 28.9.2019 17:00
Akce Liberec - Libčice n. Vlt.
2.liga muži SZČ
Datum 28.9.2019 17:00
Akce TJ Tatran Litovel - Vsetín
1.liga muži
Datum 28.9.2019 17:00
Akce SKKP Handball Brno - Pepino SKP Frýdek-Místek
STRABAG RAIL Extraliga muži
Datum 28.9.2019 17:00
Akce Náchod - Chodov
1.liga muži
Datum 28.9.2019 17:00
Akce Sokol V. Meziříčí - TJ Sokol II. Prostějov
2.liga muži JM
Datum 28.9.2019 17:00
Akce TJ D.Cerekev - HBC Strakonice B
2 liga muži JVČ
Datum 28.9.2019 17:00
Akce Šťáhlavy - Loko Louny
2.liga muži SZČ
Datum 28.9.2019 17:00
Akce Ústí n.L. - Jablonec
2.liga muži SZČ
Datum 28.9.2019 18:00
Akce HC ROBE Zubří - HCB Karviná
STRABAG RAIL Extraliga muži
Datum 28.9.2019 18:00
Akce Třeboň - Č.Budějovice
2 liga muži JVČ
Datum 28.9.2019 18:00
Akce HBC Ronal Jičín - KH ISMM Kopřivnice
STRABAG RAIL Extraliga muži