SELECT NABÍDKA

Házená v TV

20. 11. 2019 18:00 hod. ČT Sport
STRABAG Rail Extraliga: Talent M.A.T. Plzeň - HCB Karviná
03. 12. 2019 20:05 hod. ČT Sport
STRABAG Rail Extraliga: Sokol Nové Veselí - HC Dukla Praha
17. 12. 2019 20:05 hod. ČT Sport
STRABAG Rail Extraliga: HC ROBE Zubří - Pepino SKP Frýdek-Místek
TV COM

Kalendář

<listopad 2019>
poútstčtsone
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
2526272829301
2345678
Sponser

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Kalendář akcí

Datum 2.11.2019 09:00
Akce Olomouc - TJ Jiskra Otrokovice
1.liga mladší dorostenky
Datum 2.11.2019 09:00
Akce Maloměřice - Žeravice
2.liga starší dorostenci V
Datum 2.11.2019 09:30
Akce C.S.Cargo HBC Jičín B - 1.HC Pardubice
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 2.11.2019 09:30
Akce SHK Kunovice - TJ Jiskra Otrokovice
2.liga starších dorostenek
Datum 2.11.2019 10:00
Akce Dukla B - ElektroPraga Jablonec
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 2.11.2019 11:30
Akce HBC Ronal Jičín "B" - Házená L.Hustopeče
1.liga muži
Datum 2.11.2019 11:30
Akce Maloměřice Brno - HC ROBE Zubří
STRABAG RAIL Extraliga muži
Datum 2.11.2019 12:00
Akce Dukla - Pepino SKP F-M
1.liga mladší dorostenci
Datum 2.11.2019 12:00
Akce Rožnov p.R. - HCB Karviná B
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 2.11.2019 12:00
Akce Liberec - Karviná
1.liga mladší dorostenci
Datum 2.11.2019 13:00
Akce Libčice n. Vlt. - Loko Louny
2.liga muži SZČ
Datum 2.11.2019 13:00
Akce HK B Most - HK Lovosice B
2.liga muži SZČ
Datum 2.11.2019 13:00
Akce KF Ledeč n. S. - TJ Slavoj Tachov
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 2.11.2019 13:00
Akce Sokol Šťáhlavy - Velká Bystřice
1.liga mladší dorostenci
Datum 2.11.2019 13:00
Akce SHK Veselí n.M. - Kobylisy
1.liga starších dorostenek
Datum 2.11.2019 13:30
Akce C.S.Cargo HBC Jičín A - Zubří
1.liga mladší dorostenci
Datum 2.11.2019 13:30
Akce Maloměřice Brno B - Ivančice
2.liga muži JM
Datum 2.11.2019 14:00
Akce Dukla - Pepino SKP Frýdek-Místek
1.liga starší dorostenci
Datum 2.11.2019 14:00
Akce TJ Sokol Úvaly - HBC Strakonice
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 2.11.2019 14:00
Akce Chrudim - HK Ivančice
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 2.11.2019 14:00
Akce Olomouc - Ostrava Zábřeh
1.liga starších dorostenek
Datum 2.11.2019 14:00
Akce J.Hradec - Poruba
1.liga mladší dorostenky
Datum 2.11.2019 14:00
Akce TJ Jiskra Třeboň - FK Hvězda Cheb
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 2.11.2019 14:00
Akce Rožnov p.R. - HCB Karviná
1.liga starší dorostenci
Datum 2.11.2019 14:00
Akce Liberec - 1.HK Dvůr Králové
2.liga starší dorostenci Z
Datum 2.11.2019 15:00
Akce Náchod - TJ Loko Č.Budějovice
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 2.11.2019 15:00
Akce TJ D.Cerekev - L.Vršovice
2.liga starší dorostenci Z
Datum 2.11.2019 15:00
Akce SK Kuřim - Sokol Telnice
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 2.11.2019 15:00
Akce TJ Sokol Šťáhlavy - Kopřivnice
1.liga starší dorostenci
Datum 2.11.2019 15:00
Akce Kunovice - Otrokovice
1.liga ženy
Datum 2.11.2019 15:30
Akce C.S.Cargo HBC Jičín - Zubří
1.liga starší dorostenci
Datum 2.11.2019 15:30
Akce Č.Budějovice - Slavoj Tachov
2.liga ženy - západ
Datum 2.11.2019 16:00
Akce Třeboň - 1.HC Pardubice
2.liga starší dorostenci Z
Datum 2.11.2019 16:00
Akce TJ Sokol Úvaly - Talent Škoda JS Plzeň
1.liga starší dorostenci
Datum 2.11.2019 16:00
Akce Rožnov p.R. - TJ SOGOS Holešov
2.liga muži SM
Datum 2.11.2019 16:00
Akce Ml. Boleslav - VŠ Plzeň
2.liga muži SZČ
Datum 2.11.2019 16:00
Akce Liberec - Košutka
2.liga muži SZČ
Datum 2.11.2019 16:00
Akce TJ Tatran Litovel - Zlín
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 2.11.2019 16:00
Akce Házená J.Hradec - Poruba A
1.liga starších dorostenek
Datum 2.11.2019 16:00
Akce Házená Mělník - Lokomotiva Vršovice
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 2.11.2019 16:00
Akce BHS Starý Plzenec - Náchod
2.liga starší dorostenci Z
Datum 2.11.2019 16:30
Akce MHK TAEDA Karviná - SKH Polanka n.O
2.liga muži SM
Datum 2.11.2019 16:30
Akce Dukla Praha - KH ISMM Kopřivnice
STRABAG RAIL Extraliga muži
Datum 2.11.2019 17:00
Akce Šťáhlavy - Ústí n.L.
2.liga muži SZČ
Datum 2.11.2019 17:00
Akce TJ Turnov - Bohumín
2.liga starších dorostenek
Datum 2.11.2019 17:00
Akce SHK Veselí n.M. - Handball PSG Zlín
MOL liga žen
Datum 2.11.2019 17:00
Akce TJ D.Cerekev - L.Vršovice
2 liga muži JVČ
Datum 2.11.2019 17:00
Akce Náchod - Dvůr Králové
1.liga muži
Datum 2.11.2019 17:00
Akce SK Kuřim - Telnice
2.liga muži JM
Datum 2.11.2019 17:00
Akce Ústí n.L. - FK Hvězda Cheb
2.liga ženy - západ
Datum 2.11.2019 17:30
Akce Zora Olomouc - Sokol Písek
MOL liga žen
Datum 2.11.2019 17:30
Akce Iuventa Michalovce - Sporta Hlohovec
MOL liga žen
Datum 2.11.2019 17:30
Akce HK Hodonín - Dunajská Streda
MOL liga žen
Datum 2.11.2019 18:00
Akce HBC Ronal Jičín - SKKP Handball Brno
STRABAG RAIL Extraliga muži
Datum 2.11.2019 18:00
Akce Sokol Úvaly - HBC Strakonice B
2 liga muži JVČ
Datum 2.11.2019 18:00
Akce J.Hradec - Bohunice
1.liga ženy
Datum 2.11.2019 18:00
Akce Duslo Šaľa - Slavia Praha
MOL liga žen
Datum 2.11.2019 18:00
Akce TJ Tatran Litovel - HC Zlín
1.liga muži
Datum 2.11.2019 18:00
Akce Třeboň - 1.HC Pardubice
2 liga muži JVČ
Datum 2.11.2019 18:30
Akce Dukla B - Jablonec
2.liga muži SZČ