SELECT NABÍDKA

Házená v TV

20. 11. 2019 18:00 hod. ČT Sport
STRABAG Rail Extraliga: Talent M.A.T. Plzeň - HCB Karviná
03. 12. 2019 20:05 hod. ČT Sport
STRABAG Rail Extraliga: Sokol Nové Veselí - HC Dukla Praha
17. 12. 2019 20:05 hod. ČT Sport
STRABAG Rail Extraliga: HC ROBE Zubří - Pepino SKP Frýdek-Místek
TV COM

Kalendář

<listopad 2019>
poútstčtsone
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
2526272829301
2345678
Sponser

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Kalendář akcí

Datum 3.11.2019 09:00
Akce Uh. Hradiště - Házená L. Hustopeče
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 3.11.2019 09:00
Akce HK Bystřice p.H. - Kopřivnice
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 3.11.2019 09:30
Akce Sokol Hrabůvka - Sokol Měnín
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 3.11.2019 09:45
Akce Sokol Juliánov - HBC Olomouc 1966
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 3.11.2019 10:00
Akce Sokol Vršovice - HK Baník Most
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 3.11.2019 10:30
Akce TJ Sokol Kostelec n.H.-HK - HBC Olomouc 1966
2.liga muži JM
Datum 3.11.2019 10:30
Akce M.A.T. Plzeň - HK FCC Město Lovosice
STRABAG RAIL Extraliga muži
Datum 3.11.2019 10:45
Akce Sokol Žďár n. S. - Talent Škoda JS Plzeň A
1.liga mladší dorostenci
Datum 3.11.2019 11:00
Akce HK Bystřice p.H. - Velká Bystřice
1.liga muži
Datum 3.11.2019 12:00
Akce Astra Praha - Sokol V. Meziříčí
2.liga starších dorostenek
Datum 3.11.2019 12:30
Akce Luhačovice - Házená Uničov
2.liga muži SM
Datum 3.11.2019 12:30
Akce Vsetín - Házená Paskov
2.liga starší dorostenci V
Datum 3.11.2019 12:45
Akce Sokol Nové Veselí - HK Lovosice
1.liga mladší dorostenci
Datum 3.11.2019 13:00
Akce H. Brod B - Sokol Písek B
2.liga ženy - západ
Datum 3.11.2019 13:00
Akce TJ Sokol Horka n.M. - SKH Polanka n.O.
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 3.11.2019 13:00
Akce DHK Pardubice - Házená Mělník
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 3.11.2019 13:00
Akce HC Nový Jičín - Bohunice
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 3.11.2019 13:00
Akce TJ FS Napajedla - Zlín
2.liga starší dorostenci V
Datum 3.11.2019 13:00
Akce DHC Plzeň - Slavia
1.liga starších dorostenek
Datum 3.11.2019 13:30
Akce HC Plzeň - DHK Baník Most
1.liga starších dorostenek
Datum 3.11.2019 14:00
Akce Zlín - Písek
1.liga starších dorostenek
Datum 3.11.2019 14:00
Akce HBC Olomouc 1966 - TJ Cement Hranice
2.liga starší dorostenci V
Datum 3.11.2019 14:00
Akce S.Vršovice - Kobylisy
1.liga mladší dorostenky
Datum 3.11.2019 14:00
Akce Sokol Ostrava - Nové Bránice
2.liga starší dorostenci V
Datum 3.11.2019 14:45
Akce Sokol Nové Veselí - HK Lovosice
1.liga starší dorostenci
Datum 3.11.2019 15:00
Akce Háje - DHK Baník Most
1.liga mladší dorostenky
Datum 3.11.2019 15:00
Akce DHK Pardubice - HK Slavia VŠ Plzeň
2.liga starších dorostenek
Datum 3.11.2019 15:00
Akce Chodov - Loko Louny
2.liga starší dorostenci Z
Datum 3.11.2019 15:00
Akce Sokol Sokolnice - TJ Holešov
2.liga starší dorostenci V
Datum 3.11.2019 15:00
Akce Napajedla - Pepino SKP F-M B
2.liga muži SM
Datum 3.11.2019 15:00
Akce Jiskra Havlíčkův Brod - Sokol Vršovice
2.liga starší dorostenci Z
Datum 3.11.2019 15:00
Akce Bohunice - TJ Sokol Centrum Haná
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 3.11.2019 15:00
Akce DHC Plzeň - Slavia
1.liga mladší dorostenky
Datum 3.11.2019 15:00
Akce Karviná - TJ Holešov
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 3.11.2019 15:00
Akce Vsetín - S.Vršovice
1.liga muži
Datum 3.11.2019 15:30
Akce HC Plzeň - Baník Most B
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 3.11.2019 15:30
Akce HK Ivančice - Lázně Kynžvart
1.liga ženy
Datum 3.11.2019 15:30
Akce Házená Velká Bystřice - Bohumín
2.liga ženy - východ
Datum 3.11.2019 16:00
Akce SKKP Handball Brno A - Sokol V. Meziříčí
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 3.11.2019 16:00
Akce Hodonín B - HC Nový Jičín
2.liga ženy - východ
Datum 3.11.2019 16:00
Akce SK Žeravice - Sokol V. Meziříčí
2.liga ženy - východ
Datum 3.11.2019 16:00
Akce S.Vršovice A - Kobylisy
1.liga ženy
Datum 3.11.2019 16:00
Akce Sokol Ostrava - SK Žeravice
2.liga muži SM
Datum 3.11.2019 16:00
Akce TJ Tatran Litovel B - L.Zubří
2.liga muži SM
Datum 3.11.2019 16:00
Akce Zlín - Písek
1.liga mladší dorostenky
Datum 3.11.2019 17:00
Akce Sokol Nové Veselí - HCB Karviná
STRABAG RAIL Extraliga muži
Datum 3.11.2019 17:00
Akce Karviná - L.Zubří
2.liga ženy - východ
Datum 3.11.2019 17:00
Akce H.Brod - Sezimovo Ústí
2 liga muži JVČ
Datum 3.11.2019 17:00
Akce Chodov - HBC Strakonice 1921
1.liga muži
Datum 3.11.2019 17:00
Akce DHK Pardubice - Lions Hostivice - Břve
2.liga ženy - západ
Datum 3.11.2019 17:00
Akce Bohunice - TJ Sokol II. Prostějov
2.liga muži JM
Datum 3.11.2019 17:00
Akce DHC Plzeň - SK UP Olomouc
1.liga ženy
Datum 3.11.2019 17:00
Akce HC Háje - Lázně Kynžvart
2.liga starších dorostenek
Datum 3.11.2019 18:00
Akce S.Vršovice B - Kobylisy B
2.liga ženy - západ
Datum 3.11.2019 18:00
Akce Slavia - Č.Budějovice
2 liga muži JVČ
Datum 3.11.2019 18:00
Akce SKKP Brno B - Sokol V. Meziříčí
2.liga muži JM