SELECT NABÍDKA

Házená v TV

20. 11. 2019 18:00 hod. ČT Sport
STRABAG Rail Extraliga: Talent M.A.T. Plzeň - HCB Karviná
03. 12. 2019 20:05 hod. ČT Sport
STRABAG Rail Extraliga: Sokol Nové Veselí - HC Dukla Praha
17. 12. 2019 20:05 hod. ČT Sport
STRABAG Rail Extraliga: HC ROBE Zubří - Pepino SKP Frýdek-Místek
TV COM

Kalendář

<listopad 2019>
poútstčtsone
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
2526272829301
2345678
Sponser

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Kalendář akcí

Datum 17.11.2019 10:00
Akce Astra Praha - HK Slavia VŠ Plzeň
2.liga starších dorostenek
Datum 17.11.2019 10:00
Akce HC Plzeň - Kobylisy
1.liga starších dorostenek
Datum 17.11.2019 10:30
Akce Sokol Žďár n. S. - Pepino SKP F-M
1.liga mladší dorostenci
Datum 17.11.2019 10:30
Akce TJ Sokol Kostelec n.H.-HK - TJ Sokol II. Prostějov
2.liga muži JM
Datum 17.11.2019 10:30
Akce HBC Ronal Jičín "B" - HK Bystřice p.H.
1.liga muži
Datum 17.11.2019 12:00
Akce Sokol Ostrava - HK Bystřice p.H.
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 17.11.2019 12:00
Akce DHC Plzeň - Ostrava Zábřeh
1.liga starších dorostenek
Datum 17.11.2019 12:00
Akce Astra - Lions Hostivice - Břve
2.liga ženy - západ
Datum 17.11.2019 12:30
Akce Vsetín - TJ Holešov
2.liga starší dorostenci V
Datum 17.11.2019 12:30
Akce C.S.Cargo HBC Jičín A - Sokol Šťáhlavy
1.liga mladší dorostenci
Datum 17.11.2019 12:30
Akce Sokol Nové Veselí - Karviná
1.liga mladší dorostenci
Datum 17.11.2019 13:00
Akce SHK Veselí n.M. - Zlín
1.liga starších dorostenek
Datum 17.11.2019 13:00
Akce KF Ledeč n. S. - H.Brod
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 17.11.2019 14:00
Akce Sokol Ostrava - Handball Brno
2.liga starší dorostenci V
Datum 17.11.2019 14:00
Akce TJ Sokol Úvaly - ElektroPraga Jablonec
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 17.11.2019 14:00
Akce S.Vršovice - Zlín
1.liga mladší dorostenky
Datum 17.11.2019 14:00
Akce DHC Plzeň - TJ Jiskra Otrokovice
1.liga mladší dorostenky
Datum 17.11.2019 14:00
Akce HBC Olomouc 1966 - Sokol Telnice
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 17.11.2019 14:30
Akce Loko Louny - Sokol Vršovice
2.liga starší dorostenci Z
Datum 17.11.2019 14:30
Akce Karviná - Sokol V. Meziříčí
2.liga ženy - východ
Datum 17.11.2019 14:30
Akce Sokol Nové Veselí - HCB Karviná
1.liga starší dorostenci
Datum 17.11.2019 14:30
Akce C.S.Cargo HBC Jičín - TJ Sokol Šťáhlavy
1.liga starší dorostenci
Datum 17.11.2019 14:30
Akce Chodov - Náchod
2.liga starší dorostenci Z
Datum 17.11.2019 15:00
Akce HC Nový Jičín - Sokol Měnín
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 17.11.2019 15:00
Akce Bohunice - Sokol V. Meziříčí
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 17.11.2019 15:00
Akce Vsetín - Dvůr Králové
1.liga muži
Datum 17.11.2019 15:00
Akce DHK Pardubice - FK Hvězda Cheb
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 17.11.2019 15:30
Akce Házená Velká Bystřice - SK Žeravice
2.liga ženy - východ
Datum 17.11.2019 15:30
Akce TJ Tatran Litovel B - Pepino SKP F-M B
2.liga muži SM
Datum 17.11.2019 16:00
Akce S.Vršovice A - H.Brod
1.liga ženy
Datum 17.11.2019 16:00
Akce Újezd u Brna - SKKP Brno B
2.liga muži JM
Datum 17.11.2019 16:00
Akce SHK Kunovice - Slavoj Žirovnice
2.liga starších dorostenek
Datum 17.11.2019 16:00
Akce Sokol Juliánov - TJ Sokol Centrum Haná
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 17.11.2019 16:00
Akce HC Plzeň - TJ Slavoj Tachov
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 17.11.2019 16:00
Akce Sokol Ostrava - Luhačovice
2.liga muži SM
Datum 17.11.2019 16:00
Akce HBC Olomouc 1966 - Házená Paskov
2.liga starší dorostenci V
Datum 17.11.2019 16:00
Akce HK Baník Most - TJ Loko Č.Budějovice
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 17.11.2019 16:00
Akce TJ Sokol Úvaly - Pepino SKP Frýdek-Místek
1.liga starší dorostenci
Datum 17.11.2019 16:00
Akce DHC Plzeň - Otrokovice
1.liga ženy
Datum 17.11.2019 16:30
Akce Chodov - HC Zlín
1.liga muži
Datum 17.11.2019 17:00
Akce Libčice n. Vlt. - Jablonec
2.liga muži SZČ
Datum 17.11.2019 17:00
Akce Loko Louny - HK Lovosice B
2.liga muži SZČ
Datum 17.11.2019 17:00
Akce DHK Pardubice - FK Hvězda Cheb
2.liga ženy - západ
Datum 17.11.2019 17:00
Akce L.Zubří - SKH Polanka n.O
2.liga muži SM
Datum 17.11.2019 17:00
Akce HC Nový Jičín - SKH Polanka n.O.
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 17.11.2019 17:00
Akce Slavia - 1.HC Pardubice
2 liga muži JVČ
Datum 17.11.2019 17:00
Akce Bohunice - Sokol V. Meziříčí
2.liga muži JM
Datum 17.11.2019 17:00
Akce Ml. Boleslav - Šťáhlavy
2.liga muži SZČ
Datum 17.11.2019 17:00
Akce SK UP Olomouc - J.Hradec
1.liga ženy
Datum 17.11.2019 17:30
Akce TJ Tatran Litovel - Kopřivnice
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 17.11.2019 18:00
Akce S.Vršovice B - H. Brod B
2.liga ženy - západ
Datum 17.11.2019 18:00
Akce HBC Olomouc 1966 - Telnice
2.liga muži JM
Datum 17.11.2019 18:00
Akce HK B Most - Košutka
2.liga muži SZČ