SELECT NABÍDKA

Házená v TV

22. 02. 2020 18:50 hod. ČT Sport
HK FCC Město Lovosice - Talent M.A.T. Plzeň
27. 02. 2020 17:00 hod. ČT Sport
Sokol Nové Veselí - KH ISMM Kopřivnice
10. 03. 2020 20:15 hod. ČT Sport
HCB Karviná - Talent M.A.T. Plzeň
14. 03. 2020 17:50 hod. ČT Sport
HK FCC Město Lovosice - HCB Karviná
25. 03. 2020 20:15 hod. ČT Sport
EHF EURO 2020 - kvalifikace: Česko - Švédsko
Sportnect turnaje - vysledkový servis zdarma
TV COM

Kalendář

<únor 2020>
poútstčtsone
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
2425262728291
2345678
Sponser

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Kalendář akcí

Datum 30.11.2019 08:30
Akce Háje - Slavia
Žákovská liga starších žaček
Datum 30.11.2019 09:00
Akce DHC Plzeň - Sokol Kobylisy II
Žákovská liga starších žaček
Datum 30.11.2019 09:00
Akce HBC Olomouc 1966 - HK Ivančice
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 30.11.2019 09:25
Akce Strakonice - Lázně Kynžvart
Žákovská liga starších žaček
Datum 30.11.2019 09:30
Akce J.Hradec - Sokol Písek
Žákovská liga starších žaček
Datum 30.11.2019 09:50
Akce MIlevsko - FK Hvězda Cheb
Žákovská liga starších žaček
Datum 30.11.2019 10:00
Akce Dukla B - Házená Mělník
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 30.11.2019 10:20
Akce DHK Baník Most - Háje
Žákovská liga starších žaček
Datum 30.11.2019 10:25
Akce Ivančice - DHK Zora Olomouc
Žákovská liga starších žaček
Datum 30.11.2019 10:30
Akce FK Hvězda Cheb - HC Plzeň
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 30.11.2019 10:40
Akce DHK Loko Liberec - DHC Plzeň
Žákovská liga starších žaček
Datum 30.11.2019 11:00
Akce SHC Maloměřice Brno - Sokol Nové Veselí
STRABAG RAIL Extraliga muži
Datum 30.11.2019 11:00
Akce Olomouc - S.Vršovice
1.liga mladší dorostenky
Datum 30.11.2019 11:15
Akce Slavia - Strakonice
Žákovská liga starších žaček
Datum 30.11.2019 11:20
Akce Zlín B - J.Hradec
Žákovská liga starších žaček
Datum 30.11.2019 11:30
Akce Sokol Kobylisy II - MIlevsko
Žákovská liga starších žaček
Datum 30.11.2019 12:00
Akce Sokol Měnín - Bohunice
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 30.11.2019 12:00
Akce SKKP Handball Brno - TJ Cement Hranice
STRABAG RAIL Extraliga muži
Datum 30.11.2019 12:00
Akce Dukla - Sokol Šťáhlavy
1.liga mladší dorostenci
Datum 30.11.2019 12:10
Akce Lázně Kynžvart - DHK Baník Most
Žákovská liga starších žaček
Datum 30.11.2019 12:15
Akce Sokol Písek - Ivančice
Žákovská liga starších žaček
Datum 30.11.2019 12:20
Akce FK Hvězda Cheb - DHK Loko Liberec
Žákovská liga starších žaček
Datum 30.11.2019 12:30
Akce FK Hvězda Cheb - Č.Budějovice
2.liga ženy - západ
Datum 30.11.2019 13:00
Akce H.Brod - DHK Pardubice
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 30.11.2019 13:00
Akce SHK Kunovice - TJ Turnov
2.liga starších dorostenek
Datum 30.11.2019 13:00
Akce Otrokovice - HK Ivančice
1.liga ženy
Datum 30.11.2019 13:05
Akce Háje - Strakonice
Žákovská liga starších žaček
Datum 30.11.2019 13:10
Akce DHC Plzeň - MIlevsko
Žákovská liga starších žaček
Datum 30.11.2019 13:10
Akce DHK Zora Olomouc - Zlín B
Žákovská liga starších žaček
Datum 30.11.2019 14:00
Akce TJ Cement Hranice - Kopřivnice
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 30.11.2019 14:00
Akce TJ Sokol Úvaly - Lokomotiva Vršovice
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 30.11.2019 14:00
Akce Sokol Vršovice - ElektroPraga Jablonec
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 30.11.2019 14:00
Akce Olomouc - SHK Veselí n.M.
1.liga starších dorostenek
Datum 30.11.2019 14:00
Akce TJ Jiskra Třeboň - KF Ledeč n. S.
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 30.11.2019 14:00
Akce Dukla - TJ Sokol Šťáhlavy
1.liga starší dorostenci
Datum 30.11.2019 14:00
Akce Sokol Sokolnice - Maloměřice
2.liga starší dorostenci V
Datum 30.11.2019 14:00
Akce Sokol Kobylisy II - FK Hvězda Cheb
Žákovská liga starších žaček
Datum 30.11.2019 14:00
Akce Slavia - Lázně Kynžvart
Žákovská liga starších žaček
Datum 30.11.2019 14:05
Akce J.Hradec - Ivančice
Žákovská liga starších žaček
Datum 30.11.2019 14:50
Akce MIlevsko - DHK Loko Liberec
Žákovská liga starších žaček
Datum 30.11.2019 14:55
Akce Strakonice - DHK Baník Most
Žákovská liga starších žaček
Datum 30.11.2019 15:00
Akce H. Brod B - DHK Pardubice
2.liga ženy - západ
Datum 30.11.2019 15:00
Akce Slavoj Žirovnice - Lázně Kynžvart
2.liga starších dorostenek
Datum 30.11.2019 15:00
Akce HBC Strakonice - TJ Loko Č.Budějovice
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 30.11.2019 15:00
Akce TJ Jiskra Otrokovice - Háje
1.liga mladší dorostenky
Datum 30.11.2019 15:00
Akce Kunovice - S.Vršovice A
1.liga ženy
Datum 30.11.2019 15:00
Akce Karviná - Paskov
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 30.11.2019 15:00
Akce Sokol Písek - DHK Zora Olomouc
Žákovská liga starších žaček
Datum 30.11.2019 15:00
Akce Sokol Písek - Baník Most
MOL liga žen
Datum 30.11.2019 15:40
Akce FK Hvězda Cheb - DHC Plzeň
Žákovská liga starších žaček
Datum 30.11.2019 15:50
Akce Lázně Kynžvart - Háje
Žákovská liga starších žaček
Datum 30.11.2019 15:55
Akce Ivančice - Zlín B
Žákovská liga starších žaček
Datum 30.11.2019 16:00
Akce Dunajská Streda - ŠŠK Prešov
MOL liga žen
Datum 30.11.2019 16:00
Akce TJ Sokol Úvaly - Kopřivnice
1.liga starší dorostenci
Datum 30.11.2019 16:00
Akce TJ Cement Hranice - Nové Bránice
2.liga starší dorostenci V
Datum 30.11.2019 16:00
Akce Házená Paskov - Zlín
2.liga starší dorostenci V
Datum 30.11.2019 16:00
Akce TJ FS Napajedla - Handball Brno
2.liga starší dorostenci V
Datum 30.11.2019 16:00
Akce KH ISMM Kopřivnice - HK FCC Město Lovosice
STRABAG RAIL Extraliga muži
Datum 30.11.2019 16:00
Akce Třeboň - Liberec
2.liga starší dorostenci Z
Datum 30.11.2019 16:00
Akce Dukla B - Šťáhlavy
2.liga muži SZČ
Datum 30.11.2019 16:00
Akce 1.HC Pardubice - HK Baník Most
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 30.11.2019 16:00
Akce Újezd u Brna - SHC Maloměřice Brno B
2.liga muži JM
Datum 30.11.2019 16:00
Akce S.Vršovice - HC Zlín
1.liga muži
Datum 30.11.2019 16:30
Akce MHK TAEDA Karviná - SK Žeravice
2.liga muži SM
Datum 30.11.2019 16:30
Akce DHK Loko Liberec - Sokol Kobylisy II
Žákovská liga starších žaček
Datum 30.11.2019 16:45
Akce DHK Baník Most - Slavia
Žákovská liga starších žaček
Datum 30.11.2019 16:50
Akce DHK Zora Olomouc - J.Hradec
Žákovská liga starších žaček
Datum 30.11.2019 17:00
Akce SHK Veselí n.M. - Iuventa Michalovce
MOL liga žen
Datum 30.11.2019 17:00
Akce H.Brod - 1.HC Pardubice
2 liga muži JVČ
Datum 30.11.2019 17:00
Akce HBC Strakonice 1921 - Dvůr Králové
1.liga muži
Datum 30.11.2019 17:00
Akce TJ Jiskra Otrokovice - HC Háje
2.liga starších dorostenek
Datum 30.11.2019 17:30
Akce Zora Olomouc - HK Hodonín
MOL liga žen
Datum 30.11.2019 17:45
Akce Zlín B - Sokol Písek
Žákovská liga starších žaček
Datum 30.11.2019 18:00
Akce Napajedla - Luhačovice
2.liga muži SM
Datum 30.11.2019 18:00
Akce Sokol Vršovice - Náchod
2.liga starší dorostenci Z
Datum 30.11.2019 18:00
Akce Sokol Telnice - TJ Sokol Centrum Haná
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 30.11.2019 18:00
Akce HBC Ronal Jičín - Dukla Praha
STRABAG RAIL Extraliga muži
Datum 30.11.2019 18:00
Akce HC ROBE Zubří - M.A.T. Plzeň
STRABAG RAIL Extraliga muži
Datum 30.11.2019 18:00
Akce Sokol Úvaly - L.Vršovice
2 liga muži JVČ
Datum 30.11.2019 18:00
Akce Třeboň - Slavia
2 liga muži JVČ
Datum 30.11.2019 18:00
Akce Ústí n.L. - S.Vršovice B
2.liga ženy - západ
Datum 30.11.2019 18:30
Akce VŠ Plzeň - HK B Most
2.liga muži SZČ
Datum 30.11.2019 19:00
Akce Sokol Poruba - Sporta Hlohovec
MOL liga žen
Datum 30.11.2019 19:00
Akce HBC Strakonice B - Č.Budějovice
2 liga muži JVČ