SELECT NABÍDKA

Házená v TV

17. 12. 2019 20:05 hod. ČT Sport
STRABAG Rail Extraliga: HC ROBE Zubří - Pepino SKP Frýdek-Místek
TV COM

Kalendář

<prosinec 2019>
poútstčtsone
2526272829301
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345
Sponser

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Kalendář akcí

Datum 7.12.2019 09:00
Akce Telnice - Zlín
Žákovská liga starších žáků
Datum 7.12.2019 09:00
Akce Bohunice - 1.SC Bohumín
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 7.12.2019 09:50
Akce Třeboň - C.S.Cargo HBC Jičín
Žákovská liga starších žáků
Datum 7.12.2019 10:00
Akce TJ Cement Hranice - Maloměřice Brno
STRABAG RAIL Extraliga muži
Datum 7.12.2019 10:30
Akce Luhačovice - MHK TAEDA Karviná
2.liga muži SM
Datum 7.12.2019 10:30
Akce HCB Karviná - HBC Ronal Jičín
STRABAG RAIL Extraliga muži
Datum 7.12.2019 10:40
Akce HK FCC Město Lovosice - Telnice
Žákovská liga starších žáků
Datum 7.12.2019 11:00
Akce Sokol V. Meziříčí - Bohumín
2.liga ženy - východ
Datum 7.12.2019 11:00
Akce Bohunice - Kobylisy
1.liga ženy
Datum 7.12.2019 11:00
Akce Velká Bystřice - HBC Strakonice 1921
1.liga muži
Datum 7.12.2019 11:30
Akce Zlín - Třeboň
Žákovská liga starších žáků
Datum 7.12.2019 12:20
Akce C.S.Cargo HBC Jičín - HK FCC Město Lovosice
Žákovská liga starších žáků
Datum 7.12.2019 13:00
Akce Velká Bystřice - Talent Škoda JS Plzeň A
1.liga mladší dorostenci
Datum 7.12.2019 13:00
Akce SHK Veselí n.M. - Písek
1.liga starších dorostenek
Datum 7.12.2019 13:00
Akce DHK Pardubice - TJ Jiskra Třeboň
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 7.12.2019 13:00
Akce ČZ HBC Strakonice 1921 - FK Hvězda Cheb
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 7.12.2019 13:00
Akce Sokol Šťáhlavy - Sokol Nové Veselí
1.liga mladší dorostenci
Datum 7.12.2019 13:00
Akce Liberec - Dukla
1.liga mladší dorostenci
Datum 7.12.2019 13:00
Akce Sokol V. Meziříčí - Bohumín
2.liga starších dorostenek
Datum 7.12.2019 13:00
Akce HCB Karviná - HK Lovosice
1.liga starší dorostenci
Datum 7.12.2019 13:00
Akce Náchod - Dukla B
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 7.12.2019 13:00
Akce TJ Loko Č.Budějovice - Sokol Vršovice
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 7.12.2019 13:00
Akce HK Ivančice - Sokol Telnice
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 7.12.2019 13:00
Akce Kopřivnice - HC Nový Jičín
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 7.12.2019 13:10
Akce Telnice - Třeboň
Žákovská liga starších žáků
Datum 7.12.2019 13:30
Akce Maloměřice - TJ FS Napajedla
2.liga starší dorostenci V
Datum 7.12.2019 14:00
Akce Žeravice - TJ Cement Hranice
2.liga starší dorostenci V
Datum 7.12.2019 14:00
Akce Lázně Kynžvart - SK UP Olomouc
1.liga ženy
Datum 7.12.2019 14:00
Akce Zlín - C.S.Cargo HBC Jičín
Žákovská liga starších žáků
Datum 7.12.2019 14:00
Akce Pepino SKP F-M B - Sokol Ostrava
2.liga muži SM
Datum 7.12.2019 14:30
Akce Kunovice - DHC Plzeň
1.liga ženy
Datum 7.12.2019 14:50
Akce Třeboň - HK FCC Město Lovosice
Žákovská liga starších žáků
Datum 7.12.2019 15:00
Akce Karviná - HK Lovosice
1.liga mladší dorostenci
Datum 7.12.2019 15:00
Akce HK Ivančice - H.Brod
1.liga ženy
Datum 7.12.2019 15:00
Akce TJ Sokol Šťáhlavy - Sokol Nové Veselí
1.liga starší dorostenci
Datum 7.12.2019 15:00
Akce Kopřivnice - Talent Škoda JS Plzeň
1.liga starší dorostenci
Datum 7.12.2019 15:00
Akce DHK Pardubice - Ústí n.L.
2.liga ženy - západ
Datum 7.12.2019 15:00
Akce Č.Budějovice - H. Brod B
2.liga ženy - západ
Datum 7.12.2019 15:00
Akce Sokol V. Meziříčí - HBC Olomouc 1966
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 7.12.2019 15:00
Akce 1.HK Dvůr Králové - Sokol Vršovice
2.liga starší dorostenci Z
Datum 7.12.2019 15:00
Akce Náchod - Třeboň
2.liga starší dorostenci Z
Datum 7.12.2019 15:00
Akce TJ D.Cerekev - Jiskra Havlíčkův Brod
2.liga starší dorostenci Z
Datum 7.12.2019 15:00
Akce Liberec - BHS Starý Plzenec
2.liga starší dorostenci Z
Datum 7.12.2019 15:30
Akce Maloměřice Brno B - Bohunice
2.liga muži JM
Datum 7.12.2019 15:40
Akce C.S.Cargo HBC Jičín - Telnice
Žákovská liga starších žáků
Datum 7.12.2019 16:00
Akce Házená Mělník - HK Baník Most
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 7.12.2019 16:00
Akce SK Žeravice - TJ Tatran Litovel B
2.liga muži SM
Datum 7.12.2019 16:00
Akce Chrudim - Bohunice
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 7.12.2019 16:00
Akce Lázně Kynžvart - HK Slavia VŠ Plzeň
2.liga starších dorostenek
Datum 7.12.2019 16:00
Akce Pepino SKP F-M - C.S.Cargo HBC Jičín A
1.liga mladší dorostenci
Datum 7.12.2019 16:00
Akce J.Hradec - TJ Jiskra Otrokovice
1.liga mladší dorostenky
Datum 7.12.2019 16:00
Akce Házená Uničov - L.Zubří
2.liga muži SM
Datum 7.12.2019 16:30
Akce TJ Sokol II. Prostějov - Újezd u Brna
2.liga muži JM
Datum 7.12.2019 16:30
Akce ElektroPraga Jablonec - C.S.Cargo HBC Jičín B
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 7.12.2019 16:30
Akce HK FCC Město Lovosice - Zlín
Žákovská liga starších žáků
Datum 7.12.2019 17:00
Akce Náchod - TJ Tatran Litovel
1.liga muži
Datum 7.12.2019 17:00
Akce HK FCC Město Lovosice - HC ROBE Zubří
STRABAG RAIL Extraliga muži
Datum 7.12.2019 17:00
Akce Ivančice - Telnice
2.liga muži JM
Datum 7.12.2019 17:00
Akce Č.Budějovice - Sezimovo Ústí
2 liga muži JVČ
Datum 7.12.2019 17:00
Akce TJ D.Cerekev - H.Brod
2 liga muži JVČ
Datum 7.12.2019 17:00
Akce HCB Karviná B - SKH Polanka n.O.
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 7.12.2019 17:00
Akce Šťáhlavy - HK B Most
2.liga muži SZČ
Datum 7.12.2019 17:00
Akce Sokol V. Meziříčí - HBC Olomouc 1966
2.liga muži JM
Datum 7.12.2019 17:00
Akce Liberec - Dukla B
2.liga muži SZČ
Datum 7.12.2019 17:00
Akce Dvůr Králové - S.Vršovice
1.liga muži
Datum 7.12.2019 18:00
Akce Baník Most - Slavia Praha
MOL liga žen
Datum 7.12.2019 18:00
Akce Pepino SKP Frýdek-Místek - C.S.Cargo HBC Jičín
1.liga starší dorostenci
Datum 7.12.2019 18:00
Akce J.Hradec - Otrokovice
1.liga ženy
Datum 7.12.2019 18:30
Akce Jablonec - Ml. Boleslav
2.liga muži SZČ