SELECT NABÍDKA

Házená v TV

02. 03. 2020 19:20 hod. ČT Sport
HBC Ronal Jičín - HK FCC Město Lovosice
10. 03. 2020 17:00 hod. ČT Sport
HCB Karviná - Talent M.A.T. Plzeň
14. 03. 2020 17:50 hod. ČT Sport
HK FCC Město Lovosice - HCB Karviná
25. 03. 2020 20:15 hod. ČT Sport
EHF EURO 2020 - kvalifikace: Česko - Švédsko
Sportnect turnaje - vysledkový servis zdarma
TV COM

Kalendář

<únor 2020>
poútstčtsone
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
2425262728291
2345678
Sponser

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Kalendář akcí

Datum 29.2.2020 10:00
Akce TJ Turnov - Sokol V. Meziříčí
2.liga starších dorostenek
Datum 29.2.2020 10:00
Akce Pepino SKP F-M - Velká Bystřice
1.liga mladší dorostenci
Datum 29.2.2020 10:00
Akce Sokol Vršovice - 1.HC Pardubice
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 29.2.2020 10:00
Akce TJ Jiskra Třeboň - Baník Most B
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 29.2.2020 10:00
Akce Talent Škoda JS Plzeň - TJ Sokol Šťáhlavy
1.liga starší dorostenci
Datum 29.2.2020 10:00
Akce TJ Cement Hranice - HCB Karviná
STRABAG RAIL Extraliga muži
Datum 29.2.2020 10:00
Akce H.Brod - Házená Mělník
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 29.2.2020 10:30
Akce TJ Tatran Litovel B - Rožnov p.R.
2.liga muži SM
Datum 29.2.2020 10:30
Akce TJ Slavoj Tachov - FK Hvězda Cheb
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 29.2.2020 10:45
Akce Sokol Žďár n. S. - Liberec
1.liga mladší dorostenci
Datum 29.2.2020 11:00
Akce Háje - Písek
1.liga mladší dorostenky
Datum 29.2.2020 11:00
Akce Olomouc - DHK Baník Most
1.liga mladší dorostenky
Datum 29.2.2020 11:30
Akce SHK Veselí n.M. - Poruba A
1.liga starších dorostenek
Datum 29.2.2020 12:00
Akce S.Vršovice - Házená L.Hustopeče
1.liga muži
Datum 29.2.2020 12:00
Akce H. Brod B - Lions Hostivice - Břve
2.liga ženy - západ
Datum 29.2.2020 12:00
Akce Talent Škoda JS Plzeň A - Sokol Šťáhlavy
1.liga mladší dorostenci
Datum 29.2.2020 12:30
Akce FK Hvězda Cheb - Kobylisy B
2.liga ženy - západ
Datum 29.2.2020 12:30
Akce TJ Tatran Litovel - TJ Sokol Horka n.M.
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 29.2.2020 12:30
Akce Sokol Juliánov - Chrudim
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 29.2.2020 12:45
Akce Sokol Nové Veselí - Dukla
1.liga mladší dorostenci
Datum 29.2.2020 13:00
Akce TJ Holešov - 1.SC Bohumín
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 29.2.2020 13:00
Akce TJ Loko Č.Budějovice - C.S.Cargo HBC Jičín B
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 29.2.2020 13:00
Akce HC Háje - Slavoj Žirovnice
2.liga starších dorostenek
Datum 29.2.2020 14:00
Akce Ostrava Zábřeh - Kobylisy
1.liga starších dorostenek
Datum 29.2.2020 14:00
Akce TJ Sokol Úvaly - Náchod
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 29.2.2020 14:00
Akce Olomouc - DHK Baník Most
1.liga starších dorostenek
Datum 29.2.2020 14:00
Akce H.Brod - Kutná Hora
2 liga muži JVČ
Datum 29.2.2020 14:00
Akce Sokol Vršovice - 1.HC Pardubice
2.liga starší dorostenci Z
Datum 29.2.2020 14:00
Akce TJ Cement Hranice - Sokol Sokolnice
2.liga starší dorostenci V
Datum 29.2.2020 14:45
Akce Sokol Nové Veselí - Dukla
1.liga starší dorostenci
Datum 29.2.2020 15:00
Akce TJ Holešov - Žeravice
2.liga starší dorostenci V
Datum 29.2.2020 15:00
Akce HBC Strakonice - Házená Mělník
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 29.2.2020 15:00
Akce HK Ivančice - Uh. Hradiště
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 29.2.2020 15:00
Akce Kunovice - Lázně Kynžvart
1.liga ženy
Datum 29.2.2020 15:00
Akce Č.Budějovice - Sokol Písek B
2.liga ženy - západ
Datum 29.2.2020 15:00
Akce SK Kuřim - Bohunice
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 29.2.2020 15:00
Akce 1.HK Dvůr Králové - Třeboň
2.liga starší dorostenci Z
Datum 29.2.2020 15:30
Akce ElektroPraga Jablonec - Lokomotiva Vršovice
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 29.2.2020 16:00
Akce TJ Cement Hranice - Rožnov p.R.
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 29.2.2020 16:00
Akce TJ Sokol Úvaly - Rožnov p.R.
1.liga starší dorostenci
Datum 29.2.2020 16:30
Akce HC Plzeň - Písek
1.liga starších dorostenek
Datum 29.2.2020 16:30
Akce ŠŠK Prešov - Baník Most
MOL liga žen
Datum 29.2.2020 16:30
Akce Dukla Praha - HC ROBE Zubří
STRABAG RAIL Extraliga muži
Datum 29.2.2020 16:30
Akce Házená Paskov - Maloměřice
2.liga starší dorostenci V
Datum 29.2.2020 16:30
Akce M.A.T. Plzeň - Pepino SKP Frýdek-Místek
STRABAG RAIL Extraliga muži
Datum 29.2.2020 17:00
Akce SK Kuřim - Bohunice
2.liga muži JM
Datum 29.2.2020 17:00
Akce Košutka - Ml. Boleslav
2.liga muži SZČ
Datum 29.2.2020 17:00
Akce HBC Strakonice 1921 - HK Bystřice p.H.
1.liga muži
Datum 29.2.2020 17:00
Akce Náchod - L.Vršovice
2.liga starší dorostenci Z
Datum 29.2.2020 17:00
Akce HK Hodonín - Sporta Hlohovec
MOL liga žen
Datum 29.2.2020 17:00
Akce Ivančice - Újezd u Brna
2.liga muži JM
Datum 29.2.2020 17:00
Akce Dvůr Králové - HBC Ronal Jičín "B"
1.liga muži
Datum 29.2.2020 17:00
Akce Č.Budějovice - Třeboň
2 liga muži JVČ
Datum 29.2.2020 17:00
Akce TJ Sokol II. Prostějov - Sokol V. Meziříčí
2.liga muži JM
Datum 29.2.2020 17:30
Akce Jablonec - Ústí n.L.
2.liga muži SZČ
Datum 29.2.2020 17:30
Akce Iuventa Michalovce - Handball PSG Zlín
MOL liga žen
Datum 29.2.2020 17:30
Akce Velká Bystřice - HC Zlín
1.liga muži
Datum 29.2.2020 17:30
Akce SHK Veselí n.M. - Zora Olomouc
MOL liga žen
Datum 29.2.2020 18:00
Akce Bánovce n.B. - Sokol Písek
MOL liga žen
Datum 29.2.2020 18:00
Akce Duslo Šaľa - Dunajská Streda
MOL liga žen
Datum 29.2.2020 18:00
Akce Sokol Úvaly - Slavia
2 liga muži JVČ
Datum 29.2.2020 18:00
Akce Ústí n.L. - Slavoj Tachov
2.liga ženy - západ
Datum 29.2.2020 18:30
Akce MHK TAEDA Karviná - Napajedla
2.liga muži SM
Datum 29.2.2020 19:00
Akce Paskov - Bohunice
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 29.2.2020 19:00
Akce HBC Strakonice B - TJ D.Cerekev
2 liga muži JVČ