SELECT NABÍDKA
Sportnect turnaje - vysledkový servis zdarma
TV COM

Kalendář

<březen 2020>
poútstčtsone
2425262728291
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Kalendář akcí

Datum 7.3.2020 08:00
Akce Jiskra H. Brod - Sokol Písek
Žákovská liga starších žaček
Datum 7.3.2020 08:30
Akce Slavoj Žirovnice - FK Hvězda Cheb
Žákovská liga starších žaček
Datum 7.3.2020 08:50
Akce DHC Plzeň - Strakonice
Žákovská liga starších žaček
Datum 7.3.2020 09:20
Akce Sokol Poruba - DHK Zora Olomouc
Žákovská liga starších žaček
Datum 7.3.2020 09:45
Akce Zlín A - Jiskra H. Brod
Žákovská liga starších žaček
Datum 7.3.2020 10:00
Akce ČZ HBC Strakonice 1921 - HC Plzeň
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 7.3.2020 10:00
Akce Ml. Boleslav - HK B Most
2.liga muži SZČ
Datum 7.3.2020 10:00
Akce Dukla B - TJ Sokol Úvaly
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 7.3.2020 10:00
Akce Házená Mělník - Sokol Vršovice
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 7.3.2020 10:10
Akce DHK Baník Most - Slavoj Žirovnice
Žákovská liga starších žaček
Datum 7.3.2020 10:40
Akce Sokol Písek - DHC Plzeň
Žákovská liga starších žaček
Datum 7.3.2020 11:00
Akce FK Hvězda Cheb - Sokol Poruba
Žákovská liga starších žaček
Datum 7.3.2020 11:35
Akce Strakonice - Zlín A
Žákovská liga starších žaček
Datum 7.3.2020 11:50
Akce DHK Zora Olomouc - DHK Baník Most
Žákovská liga starších žaček
Datum 7.3.2020 12:00
Akce Rožnov p.R. - HC Nový Jičín
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 7.3.2020 12:00
Akce Házená Mělník - TJ Jiskra Třeboň
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 7.3.2020 12:00
Akce Dukla - Sokol Žďár n. S.
1.liga mladší dorostenci
Datum 7.3.2020 12:00
Akce Liberec - Talent Škoda JS Plzeň A
1.liga mladší dorostenci
Datum 7.3.2020 12:00
Akce Handball Brno - TJ Holešov
2.liga starší dorostenci V
Datum 7.3.2020 12:30
Akce Jiskra H. Brod - DHC Plzeň
Žákovská liga starších žaček
Datum 7.3.2020 12:40
Akce Slavoj Žirovnice - Sokol Poruba
Žákovská liga starších žaček
Datum 7.3.2020 13:00
Akce Dunajská Streda - Sokol Poruba
MOL liga žen
Datum 7.3.2020 13:00
Akce Sokol V. Meziříčí - DHK Pardubice
2.liga starších dorostenek
Datum 7.3.2020 13:00
Akce SHC Maloměřice Brno B - HBC Olomouc 1966
2.liga muži JM
Datum 7.3.2020 13:00
Akce C.S.Cargo HBC Jičín A - Sokol Nové Veselí
1.liga mladší dorostenci
Datum 7.3.2020 13:25
Akce Sokol Písek - Strakonice
Žákovská liga starších žaček
Datum 7.3.2020 13:30
Akce FK Hvězda Cheb - DHK Zora Olomouc
Žákovská liga starších žaček
Datum 7.3.2020 14:00
Akce Sokol Sokolnice - HBC Olomouc 1966
2.liga starší dorostenci V
Datum 7.3.2020 14:00
Akce J.Hradec - Háje
1.liga mladší dorostenky
Datum 7.3.2020 14:00
Akce Liberec - Loko Louny
2.liga starší dorostenci Z
Datum 7.3.2020 14:00
Akce Žeravice - Nové Bránice
2.liga starší dorostenci V
Datum 7.3.2020 14:00
Akce Lázně Kynžvart - S.Vršovice A
1.liga ženy
Datum 7.3.2020 14:00
Akce Rožnov p.R. - Talent Škoda JS Plzeň
1.liga starší dorostenci
Datum 7.3.2020 14:00
Akce Dukla - TJ Sokol Úvaly
1.liga starší dorostenci
Datum 7.3.2020 14:00
Akce Astra - Č.Budějovice
2.liga ženy - západ
Datum 7.3.2020 14:20
Akce Sokol Poruba - DHK Baník Most
Žákovská liga starších žaček
Datum 7.3.2020 14:20
Akce DHC Plzeň - Zlín A
Žákovská liga starších žaček
Datum 7.3.2020 15:00
Akce Házená Uničov - TJ SOGOS Holešov
2.liga muži SM
Datum 7.3.2020 15:00
Akce TJ Tatran Litovel - TJ Cement Hranice
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 7.3.2020 15:00
Akce Sokol V. Meziříčí - HK Ivančice
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 7.3.2020 15:00
Akce C.S.Cargo HBC Jičín - Sokol Nové Veselí
1.liga starší dorostenci
Datum 7.3.2020 15:00
Akce Slavoj Žirovnice - TJ Jiskra Otrokovice
2.liga starších dorostenek
Datum 7.3.2020 15:00
Akce TJ FS Napajedla - TJ Cement Hranice
2.liga starší dorostenci V
Datum 7.3.2020 15:00
Akce Maloměřice - Zlín
2.liga starší dorostenci V
Datum 7.3.2020 15:00
Akce TJ D.Cerekev - Sokol Vršovice
2.liga starší dorostenci Z
Datum 7.3.2020 15:00
Akce Náchod - HBC Strakonice
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 7.3.2020 15:00
Akce Bohunice - Sokol Hrabůvka
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 7.3.2020 15:10
Akce DHK Zora Olomouc - Slavoj Žirovnice
Žákovská liga starších žaček
Datum 7.3.2020 15:15
Akce Strakonice - Jiskra H. Brod
Žákovská liga starších žaček
Datum 7.3.2020 16:00
Akce Baník Most - Bánovce n.B.
MOL liga žen
Datum 7.3.2020 16:00
Akce Baník Most B - KF Ledeč n. S.
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 7.3.2020 16:00
Akce Lázně Kynžvart - TJ Turnov
2.liga starších dorostenek
Datum 7.3.2020 16:00
Akce Astra Praha - HC Háje
2.liga starších dorostenek
Datum 7.3.2020 16:00
Akce Rožnov p.R. - L.Zubří
2.liga muži SM
Datum 7.3.2020 16:00
Akce SK Žeravice - Pepino SKP F-M B
2.liga muži SM
Datum 7.3.2020 16:00
Akce Liberec - Loko Louny
2.liga muži SZČ
Datum 7.3.2020 16:00
Akce Třeboň - Jiskra Havlíčkův Brod
2.liga starší dorostenci Z
Datum 7.3.2020 16:00
Akce BHS Starý Plzenec - Chodov
2.liga starší dorostenci Z
Datum 7.3.2020 16:00
Akce Dukla B - Libčice n. Vlt.
2.liga muži SZČ
Datum 7.3.2020 16:00
Akce Házená J.Hradec - HC Plzeň
1.liga starších dorostenek
Datum 7.3.2020 16:00
Akce DHK Baník Most - FK Hvězda Cheb
Žákovská liga starších žaček
Datum 7.3.2020 16:10
Akce Zlín A - Sokol Písek
Žákovská liga starších žaček
Datum 7.3.2020 16:30
Akce Chrudim - HBC Olomouc 1966
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 7.3.2020 17:00
Akce Sporta Hlohovec - Duslo Šaľa
MOL liga žen
Datum 7.3.2020 17:00
Akce Náchod - HBC Strakonice 1921
1.liga muži
Datum 7.3.2020 17:00
Akce TJ Tatran Litovel - Chodov
1.liga muži
Datum 7.3.2020 17:00
Akce SHK Veselí n.M. - Sokol Písek
MOL liga žen
Datum 7.3.2020 17:00
Akce TJ D.Cerekev - Sezimovo Ústí
2 liga muži JVČ
Datum 7.3.2020 17:00
Akce Bohunice - DHC Plzeň
1.liga ženy
Datum 7.3.2020 17:00
Akce Sokol V. Meziříčí - Ivančice
2.liga muži JM
Datum 7.3.2020 17:00
Akce Napajedla - TJ Tatran Litovel B
2.liga muži SM
Datum 7.3.2020 17:00
Akce Šťáhlavy - HK Lovosice B
2.liga muži SZČ
Datum 7.3.2020 17:30
Akce Velká Bystřice - Dvůr Králové
1.liga muži
Datum 7.3.2020 17:30
Akce Zora Olomouc - Iuventa Michalovce
MOL liga žen
Datum 7.3.2020 18:00
Akce SHC Maloměřice Brno - HBC Ronal Jičín
STRABAG RAIL Extraliga muži
Datum 7.3.2020 18:00
Akce HC ROBE Zubří - Sokol Nové Veselí
STRABAG RAIL Extraliga muži
Datum 7.3.2020 18:00
Akce SKKP Handball Brno - Dukla Praha
STRABAG RAIL Extraliga muži
Datum 7.3.2020 18:00
Akce Třeboň - H.Brod
2 liga muži JVČ
Datum 7.3.2020 18:00
Akce J.Hradec - HK Ivančice
1.liga ženy
Datum 7.3.2020 18:00
Akce KH ISMM Kopřivnice - TJ Cement Hranice
STRABAG RAIL Extraliga muži