SELECT NABÍDKA
Sportnect turnaje - vysledkový servis zdarma
TV COM

Kalendář

<březen 2020>
poútstčtsone
2425262728291
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Kalendář akcí

Datum 15.3.2020 09:30
Akce HC Háje - Sokol V. Meziříčí
2.liga starších dorostenek
Datum 15.3.2020 10:00
Akce Astra - Sokol Písek B
2.liga ženy - západ
Datum 15.3.2020 10:30
Akce Sezimovo Ústí - Slavia
2 liga muži JVČ
Datum 15.3.2020 10:30
Akce TJ Sokol Kostelec n.H.-HK - SK Kuřim
2.liga muži JM
Datum 15.3.2020 11:00
Akce Zlín - Sokol Ostrava
2.liga starší dorostenci V
Datum 15.3.2020 11:30
Akce Háje - Poruba
1.liga mladší dorostenky
Datum 15.3.2020 12:00
Akce Astra Praha - Slavoj Žirovnice
2.liga starších dorostenek
Datum 15.3.2020 12:00
Akce Pepino SKP F-M - Sokol Šťáhlavy
1.liga mladší dorostenci
Datum 15.3.2020 12:30
Akce TJ Sokol Centrum Haná - SKKP Handball Brno A
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 15.3.2020 13:00
Akce Lokomotiva Vršovice - C.S.Cargo HBC Jičín B
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 15.3.2020 13:00
Akce HK Lovosice - Liberec
1.liga mladší dorostenci
Datum 15.3.2020 13:00
Akce Karviná - Zubří
1.liga mladší dorostenci
Datum 15.3.2020 13:00
Akce Zlín - Ostrava Zábřeh
1.liga starších dorostenek
Datum 15.3.2020 13:00
Akce KF Ledeč n. S. - Házená Mělník
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 15.3.2020 13:00
Akce DHK Pardubice - Baník Most B
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 15.3.2020 14:00
Akce HBC Olomouc 1966 - Bohunice
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 15.3.2020 14:00
Akce Chodov - Jiskra Havlíčkův Brod
2.liga starší dorostenci Z
Datum 15.3.2020 14:00
Akce DHC Plzeň - DHK Baník Most
1.liga mladší dorostenky
Datum 15.3.2020 14:00
Akce 1.HK Dvůr Králové - 1.HC Pardubice
2.liga starší dorostenci Z
Datum 15.3.2020 14:00
Akce Pepino SKP Frýdek-Místek - TJ Sokol Šťáhlavy
1.liga starší dorostenci
Datum 15.3.2020 14:00
Akce S.Vršovice - Slavia
1.liga mladší dorostenky
Datum 15.3.2020 14:00
Akce Ústí n.L. - Ml. Boleslav
2.liga muži SZČ
Datum 15.3.2020 14:30
Akce Nové Bránice - Handball Brno
2.liga starší dorostenci V
Datum 15.3.2020 14:30
Akce Loko Louny - BHS Starý Plzenec
2.liga starší dorostenci Z
Datum 15.3.2020 15:00
Akce L.Zubří - Napajedla
2.liga muži SM
Datum 15.3.2020 15:00
Akce L.Vršovice - Třeboň
2.liga starší dorostenci Z
Datum 15.3.2020 15:00
Akce Sokol Telnice - Chrudim
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 15.3.2020 15:00
Akce Zlín - TJ Jiskra Otrokovice
1.liga mladší dorostenky
Datum 15.3.2020 15:00
Akce HK Lovosice - Rožnov p.R.
1.liga starší dorostenci
Datum 15.3.2020 15:00
Akce DHK Pardubice - Lázně Kynžvart
2.liga starších dorostenek
Datum 15.3.2020 15:00
Akce HCB Karviná - Zubří
1.liga starší dorostenci
Datum 15.3.2020 15:00
Akce HC Nový Jičín - TJ Tatran Litovel
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 15.3.2020 15:30
Akce Talent Škoda JS Plzeň A - Dukla
1.liga mladší dorostenci
Datum 15.3.2020 16:00
Akce TJ Turnov - HK Slavia VŠ Plzeň
2.liga starších dorostenek
Datum 15.3.2020 16:00
Akce Dvůr Králové - Házená L.Hustopeče
1.liga muži
Datum 15.3.2020 16:00
Akce DHC Plzeň - DHK Baník Most
1.liga starších dorostenek
Datum 15.3.2020 16:00
Akce Sokol Juliánov - SK Kuřim
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 15.3.2020 16:00
Akce TJ Tatran Litovel B - MHK TAEDA Karviná
2.liga muži SM
Datum 15.3.2020 16:00
Akce Pepino SKP F-M B - Luhačovice
2.liga muži SM
Datum 15.3.2020 16:00
Akce HBC Olomouc 1966 - TJ FS Napajedla
2.liga starší dorostenci V
Datum 15.3.2020 16:00
Akce TJ Holešov - Maloměřice
2.liga starší dorostenci V
Datum 15.3.2020 16:00
Akce Chodov - Vsetín
1.liga muži
Datum 15.3.2020 16:00
Akce S.Vršovice A - SK UP Olomouc
1.liga ženy
Datum 15.3.2020 17:00
Akce Libčice n. Vlt. - HK B Most
2.liga muži SZČ
Datum 15.3.2020 17:00
Akce HC Zlín - HK Bystřice p.H.
1.liga muži
Datum 15.3.2020 17:00
Akce Telnice - SHC Maloměřice Brno B
2.liga muži JM
Datum 15.3.2020 17:00
Akce Loko Louny - Dukla B
2.liga muži SZČ
Datum 15.3.2020 17:00
Akce HK Lovosice B - Liberec
2.liga muži SZČ
Datum 15.3.2020 17:00
Akce L.Vršovice - Třeboň
2 liga muži JVČ
Datum 15.3.2020 17:00
Akce DHK Pardubice - Slavoj Tachov
2.liga ženy - západ
Datum 15.3.2020 17:00
Akce Sokol Hrabůvka - HC Nový Jičín
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 15.3.2020 17:30
Akce HK Ivančice - Bohunice
1.liga ženy
Datum 15.3.2020 17:30
Akce Talent Škoda JS Plzeň - Dukla
1.liga starší dorostenci
Datum 15.3.2020 18:00
Akce TJ SOGOS Holešov - SK Žeravice
2.liga muži SM
Datum 15.3.2020 18:00
Akce S.Vršovice B - Lions Hostivice - Břve
2.liga ženy - západ
Datum 15.3.2020 18:00
Akce HBC Olomouc 1966 - Bohunice
2.liga muži JM