SELECT NABÍDKA
Sportnect turnaje - vysledkový servis zdarma
TV COM

Kalendář

<březen 2020>
poútstčtsone
2425262728291
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Kalendář akcí

Datum 21.3.2020 09:00
Akce Uh. Hradiště - Sokol Juliánov
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 21.3.2020 09:00
Akce Maloměřice - Nové Bránice
2.liga starší dorostenci V
Datum 21.3.2020 10:00
Akce Dukla B - Sokol Vršovice
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 21.3.2020 10:00
Akce Ml. Boleslav - Libčice n. Vlt.
2.liga muži SZČ
Datum 21.3.2020 12:00
Akce Rožnov p.R. - Zlín
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 21.3.2020 12:00
Akce HK Baník Most - HBC Strakonice
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 21.3.2020 12:00
Akce Dukla - HK Lovosice
1.liga mladší dorostenci
Datum 21.3.2020 12:30
Akce SHC Maloměřice Brno B - TJ Sokol II. Prostějov
2.liga muži JM
Datum 21.3.2020 12:30
Akce SKKP Handball Brno A - Sokol Telnice
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 21.3.2020 13:00
Akce Sokol V. Meziříčí - Karviná
2.liga ženy - východ
Datum 21.3.2020 13:00
Akce Liberec - Pepino SKP F-M
1.liga mladší dorostenci
Datum 21.3.2020 14:00
Akce Sokol Sokolnice - Zlín
2.liga starší dorostenci V
Datum 21.3.2020 14:00
Akce Dukla - HK Lovosice
1.liga starší dorostenci
Datum 21.3.2020 14:00
Akce Rožnov p.R. - Pepino SKP Frýdek-Místek
1.liga starší dorostenci
Datum 21.3.2020 14:00
Akce HK B Most - Loko Louny
2.liga muži SZČ
Datum 21.3.2020 14:30
Akce Handball Brno - Žeravice
2.liga starší dorostenci V
Datum 21.3.2020 14:30
Akce HC Plzeň - Poruba A
1.liga starších dorostenek
Datum 21.3.2020 15:00
Akce TJ Tatran Litovel - SKH Polanka n.O.
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 21.3.2020 15:00
Akce Liberec - Náchod
2.liga starší dorostenci Z
Datum 21.3.2020 15:00
Akce Náchod - ElektroPraga Jablonec
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 21.3.2020 15:00
Akce Napajedla - SKH Polanka n.O
2.liga muži SM
Datum 21.3.2020 15:00
Akce SK Kuřim - HBC Olomouc 1966
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 21.3.2020 15:00
Akce TJ Sokol Šťáhlavy - HCB Karviná
1.liga starší dorostenci
Datum 21.3.2020 15:00
Akce TJ D.Cerekev - 1.HK Dvůr Králové
2.liga starší dorostenci Z
Datum 21.3.2020 16:00
Akce BHS Starý Plzenec - Sokol Vršovice
2.liga starší dorostenci Z
Datum 21.3.2020 16:00
Akce Házená Mělník - TJ Loko Č.Budějovice
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 21.3.2020 16:00
Akce Dukla B - HK Lovosice B
2.liga muži SZČ
Datum 21.3.2020 16:00
Akce Třeboň - Chodov
2.liga starší dorostenci Z
Datum 21.3.2020 16:00
Akce Rožnov p.R. - Pepino SKP F-M B
2.liga muži SM
Datum 21.3.2020 16:30
Akce MHK TAEDA Karviná - L.Zubří
2.liga muži SM
Datum 21.3.2020 17:00
Akce Liberec - Jablonec
2.liga muži SZČ
Datum 21.3.2020 17:00
Akce SK Kuřim - HBC Olomouc 1966
2.liga muži JM
Datum 21.3.2020 17:00
Akce TJ D.Cerekev - Č.Budějovice
2 liga muži JVČ
Datum 21.3.2020 17:00
Akce Kutná Hora - Sezimovo Ústí
2 liga muži JVČ
Datum 21.3.2020 17:00
Akce Šťáhlavy - Košutka
2.liga muži SZČ
Datum 21.3.2020 17:00
Akce TJ FS Napajedla - Házená Paskov
2.liga starší dorostenci V
Datum 21.3.2020 17:00
Akce Náchod - HC Zlín
1.liga muži
Datum 21.3.2020 17:00
Akce TJ Tatran Litovel - S.Vršovice
1.liga muži
Datum 21.3.2020 18:00
Akce Třeboň - Sokol Úvaly
2 liga muži JVČ